Od posledného článku o bývaní z portfólia štúdia RULES Architekti na našich stránkach už stihol ubehnúť nejaký ten piatok a nás tak nesmierne teší, že môžeme obľúbených tvorcov spomenúť opäť. Azda najaktívnejší ateliér z hlavného mesta za tú dobu stihol zrealizovať množstvo projektov, spomedzi ktorých sme vybrali exkluzívny byt určený na prenájom v Panorama City.
 
Konkrétne ide o dvojizbové hniezdočko s príjemnou výmerou 68 metrov štvorcových, čo predstavuje dostatok priestrannosti pre jeho potenciálnych obyvateľov. Predtým, než sa do danej nehnuteľnosti pustili vyššie uvedení architekti, išlo o holobyt vyžadujúci si niekoľko menších stavebných úprav, ktoré však nepredstavovali žiaden väčší problém. Koniec koncov, svedčí o tom napríklad aj dĺžka realizácie projektu nepresahujúca 10 mesiacov, v čom sú už započítane taktiež prvotné štúdie a následné zariaďovacie práce.
 
Pri pohľade na samotný byt s výhľadom na viacero dominant Bratislavy musíme konštatovať výborný výber a kombinácie materiálov v spojení s čistým, respektíve nadčasovým dizajnom. Obzvlášť nás potešila prítomnosť dreva, ktoré zohráva hlavnú úlohu v obývacej, ale aj kuchynskej časti. Dobrý dojem avšak urobila okrem iného aj vzájomná prepojenosť jednotlivých priestorov a zároveň rozdelenie na dennú a nočnú zónu, ktorá ponúka dostačujúcu intimitu a súkromie.
 
Celkovo nemáme tejto kráse poblíž Eurovei čo vytknúť a s kľudom sa tak presunieme ku galérií snímkov od Tomáša Maninu. Pre podrobné informácie klikajte tu.
 
Dvojizbový byt s výhľadom na mesto bude slúžiť pre náročných klientov, ktorí hľadajú útulný interiér s vysokým štandardom výbavy, bezproblémovým parkovaním a výnimočnou polohou pri Dunaji.“ – Výstižná charakteristika priamo od autorov.
 
Zobraziť galériu 21 galeria
 
V prípade, že viete aj o iných architektonických alebo dizajnérskych štúdiách z našich končín stojacích za pozornosť širšieho publika, tak neváhajte a pošlite nám tip na e-mailovú adresu uvedenú v profile vyššie. Ďakujeme vám!