Berlín 9. septembra 2018 (HSP/roman-bednar.com/Foto:David Berger Twitter)
 
V časoch kancelárstva Helmuta Kohla, politického „otca“ kancelárky Merkelovej bola CDU ešte kresťansko-demokratická strana, čo signalizuje aj jej názov. Odkedy ale vládne Merkelová, tak sa strana postupne čoraz viac islamizuje.

Na snímke Veronika Bellmannová

Pred viacerými rokmi som sa ako žurnalista písomne obrátil na vedenie strany s prosbou, aby mi vysvetlili, ako môžu byť členmi strany, ktorá sa volá kresťanská a politicky sa riadi religióznymi princípmi kresťanského vierovyznania, moslimovia, ktorí sa riadia len islamom a vo veľkej väčšine islamom politickým.
Odpoveď som nikdy nedostal.
Píše sa rok 2017 a v CDU sú medzičasom už tisícky moslimov. Veľká väčšina z nich sú mladí a tureckého pôvodu. O sebe hovoria, že sú reprezentantmi sebavedomého islamu, čo je z nielen z môjho pohľadu islam politický a ten silne ovplyvňuje spoločnosť kresťanskej civilizácie. Jeho hlavným cieľom je jej úplná infiltrácia.
Kancelárku to ale vôbec nezaujíma a ani neruší a jej posluhovačov tiež nie. V každom prípade to nedávajú nijako najavo.
Ale odkedy prišlo k „revolúcii“ v Chemnitzi a k „prebudeniu“ sa v Sasku, tak sa konečne začínajú ozývať v CDU tí odvážní.
Veronika Bellmann, saská CDU poslankyňa Bundestagu z Chemnitz, včera oficiálne vyhlásila, že odmieta pôsobenie moslimov v jej strane. Spôsobila tým veľký eklát a pobúrenie tých v CDU, pre ktorých už CDU dávno nie kresťanskou stranou. Bellmann zašla dokonca tak ďaleko, že povedala, že v CDU nemajú čo hľadať ani tzv. umiernení moslimovia a tým absolútne žiadni moslimovia.
Pre noviny Junge Freiheit povedala o.i.: „Heute geben sich einige Muslime gemäßigt und morgen doch wieder streng gläubig“ – „Dnes sa niektorí moslimovia dávajú ako umiernení a zajtra sa odrazu premenia na prísne fundamentalistických.“
Veronika Bellmann sa vyjadrila kriticky odmietavo aj k CDU nominácii špičkového kandidáta pre voľby do Senátu v Hamburgu v roku 2020, ktorým sa stala Aygül Özkan, Nemka s tureckými koreňmi a samozrejme pravoverná moslimka. Bellmann zdôraznila, že to predsa nemôže byť, aby sa moslim stal členom strany, ktorá sa v základných princípoch odvoláva na kresťanský svetonázor.
Karin Prien, CDU-ministerka v Šlezvicko-Holštajnsku ostro skritizovala Bellmann a vyzvala ju, aby sa ospravedlnila všetkým moslimom a v prvom rade samozrejme Aygül Özkan a ak to neurobí, tak nech z CDU odíde.
Ja k tomu dodám, že CDU tým, že prijíma do strany moslimov sa sama diskredituje a judášsky zrádza svoje pôvodné princípy a hanebne zrádza aj jej zakladateľa, Konráda Adenauera, ktorý by moslimov zo svojej strany vyháňal bičom, podobne ako voľakedy Kristus vyháňal z chrámu svojho Otca farizejov a priekupníkov.
CDU čoraz viac pripomína Honeckerovu vládnucu stranu z bývalej NDR a stáva sa hanbou demokracie.
Roman Bednár
 
Príspevok Patria moslimovia do CDU? A čo sa stane, keď to poslankyňa CDU kritizuje zobrazený najskôr Hlavné správy.