Los Angeles 8. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP/Invision-Joel Ryan)
 
Anglický spevák Ozzy Osbourne nenávidí Vianoce. „Sharon (manželka, pozn. SITA) vždy hovorím, ‘Hnusné Vianoce, nenávidím ich.’ Sú pre ľudí, čo milujú nakupovanie a pre deti. Vždy som chcel cez Vianoce pracovať

Na snímke Ozzy Osbourne

Pod hlavičkou Ozzfestu robíme na Silvestra koncert v The Forum. Budú tam dve pódiá, Zakk Sabbath, Rob Zombie, Ice-T a ďalší ľudia. Budú tam všetky hviezdy Ozzfestu. Chcem poriadnu šou a chcem sa zabaviť,“ povedal 70-ročný interpret.
John Michael „Ozzy“ Osbourne sa preslávil ako spevák heavymetalovej kapely Black Sabbath, ktorá vznikla v roku 1968 v Birminghame. Po vydaní ôsmeho albumu Never Say Die! (1978) ho však pre alkoholovú a drogovú závislosť zo skupiny vyhodili. Ďalšiu štúdiovku s Black Sabbath vydal až v roku 2013.
Nahrávka, ktorá debutovala na prvej priečke UK Chartu, má názov 13. Ako sólový umelec vydal jedenásť albumov, pričom zatiaľ posledný Scream uviedol na trh v júni 2010. Na konte má tiež niekoľko koncertných záznamov, kompilácií alebo EP nahrávok. Hudobník, ktorý spolu so svojou rodinou účinkoval v reality šou Osbournovci (2002 – 2005), získal množstvo ocenení. V roku 2006 ho ako člena Black Sabbath uviedli do Rock’n’rollovej siene slávy.
 
Príspevok Ozzy Osbourne nenávidí Vianoce zobrazený najskôr Hlavné správy.