Newark  3. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP/NHL-Patrick McDermott)

Hokejové hviezdy zámorskej NHL aktuálne majú nútenú pauzu, ktorú spôsobila pandémia koronavírusu. Vedenie profiligy hráčom odporučilo izoláciu zatiaľ do 15. apríla, keďže stále je nejasné, kedy a či vôbec aktuálnu sezónu dohrajú

Na snímke Alexander Ovečkin

Ani neružová celosvetová situácia v boji s respiračným ochorením COVID-19 nebráni tomu, aby sa fanúšikovia NHL pobavili na videoankete medzi hráčmi profiligy, v ktorej viacerí mali odpovedať na jednoduchú otázku: „Do koho spomedzi celebrít boli alebo ešte stále ste zamilovaní?“

Viacerí hokejisti, prevažne ženáči, sa nenechali vtiahnuť do „hry“ autorov videa a odpovedali, že milujú svoje manželky. To bol príklad fínskeho brankára Tuukku Raska z Bostonu Bruins či obrancu Caroliny Hurricanes Jaccoba Slavina. „Som zamilovaný do manželky. Nesnažte sa dostať ma do problémov,“ poznamenal s úsmevom Rask, brankársky kolega Jaroslava Haláka v organizácii „medveďov“.

Otvorenejší v tejto témy bol ruský topkanonier Alexander Ovečkin z Washingtonu Capitals, ktorý je tiež ženatý. Priznal platonickú lásku k dvom slávnym herečkám. „Napríklad Charlize Theronová. A v minulosti to bola aj Demi Moorová,“ prezradil.

Český útočník Tomáš Hertl zo San Jose Sharks, kanadský útočník Sam Bennett z Calgary Flames ruský brankár Andrej Vasilevskij z Tampy Bay Lightning si vybrali austrálsku herečku Margot Robbiovú. Trio John Gibson (brankár Anaheimu Ducks), Bo Horvat (útočník Vancouveru Canucks) a Thomas Chabot (obranca Ottawy Senators) zase spomenuli známu americkú herečku Jennifer Anistonovú, ktorá má dnes už 51 rokov. „Keď som bol mladší, tak som mal rád seriál Priatelia a v ňom Jennifer Anistonovú ako Rachel,“ priznal sa Gibson.

Slovinec Anže Kopitar z LA Kings a Derek Stepan z Arizony Coyotes zase spomenuli britskú herečku Kate Beckinsalovú. „Stále vyzerá veľmi dobre,“ poznamenal Kopitar o 46-ročnej Britke. Útočník Philadelphie Flyers Sean Couturier priznal zamilovanie do herečky Jessicy Albovej, Ryan Nugent-Hopkins z Edmontonu Oilers vybral hneď dve herečky – Megan Foxovú a Emmu Watsonovú.

Max Domi ako jeden z mála ako prvú nespomenul žiadnu herečku, ale juhoafrickú modelku Candice Swanepoelovú. „Mal som tak dvanásť či trinásť. A potom to bola Mila Kunisová. A Blake Livelyová. A ešte je tam jedna herečka, ale jej meno si nepamätám,“ povedal 25-ročný kanadský útočník s úsmevom.

Všetci sme dnes kvôli koronavírusu v zlej situácii.
Hlavným správam
zásadným spôsobom klesli príjmy z reklamy.
O to viac preto dnes potrebujeme Vašu podporu.
Bez vašej pomoci nedokážeme prekonať toto obdobie.

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj