Ottawa pustila Andersona za chorou manželkou

Ottawa 1. decembra 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR-Adrian Wyld/The Canadian Press via AP)

Nicholle Andersonovej nedávno diagnostikovali rakovinu hrtana

Vedenie Ottawy Senators uvoľnilo na neurčité obdobie brankára Craiga Andersona, aby bol so svojou chorou manželkou. Nicholle Andersonovej nedávno diagnostikovali rakovinu hrtana a v stredu začína v New Yorku liečbu chemoterapiou. Informoval o tom web zámorskej hokejovej NHL.

Na snímke brankár Ottawy Craig Anderson (vľavo) Na snímke brankár Ottawy Craig Anderson (vľavo)

V noci na piatok sa do bránky Sens proti Philadelphii Flyers postaví Mike Condon, chrbát mu bude kryť Andrew Hammond, ktorého klub povolal farmy z Binghamtonu (AHL). Anderson sa v poslednom čase dostal do výbornej formy a “senátorom” bude citeľne chýbať. Aktuálne ťahá štvorzápasovú víťaznú sériu a je naposledy sa stal prvou hviezdou týždňa v NHL.

Anderson si už počas prípravného kempu zobral šesťdňového voľno a klub ho uvoľnil aj 27. októbra, aby bol so svojou manželkou. Do bránky sa vtedy vrátil 30. októbra a vychytal čisté konto proti Edmontonu Oilers. Namiesto radosti však po záverečnej siréne len sklonil hlavu a ľad opustil v objatí spoluhráčov so slzami v očiach.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.