Bratislava 23. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:Oliver Oswald Facebook)
 
Herec Oliver Oswald bude sviatky pokoja tráviť v kruhu najbližších, na čo sa nesmierne teší

Na snímke Oliver Oswald

„Vianoce budem tráviť s rodinou. S maminou, ktorá pre mňa znamená všetko, so sestrou Simonkou, s ktorou si neskutočne rozumiem a, samozrejme, aj s ocinom a mojím psom. Vianoce sú pre mňa sviatok lásky, pokoja a najmä voľného času, ktorý je určený pre rodinu. Je to čas, kedy by ste sa mali zmieriť s každým vaším nepriateľom a ukázať mu, že ego nie je zložka, ktorá u vás prevažuje. Že máte aj srdce,“ pre agentúru SITA uviedol.
Na sviatočnom stole nebudú chýbať kapustnica a kapor. Okrem nich si v rodine mladého herca zo seriálu Oteckovia pochutnajú aj na opekancoch. „Počas dňa, samozrejme, nejeme vôbec nič, aby sme sa viac tešili na štedrovečernú večeru – oblátky s medom, orechami a cesnakom, kapustnicu, vianočného kapra so zemiakovým šalátom a opekance s bryndzou alebo makom. Pod obrus dávame peniaze, aby bol nasledujúci rok úspešný aj v tomto smere. A snažíme sa udržiavať dobrú náladu pri stole,” zažartoval Oswald.
Oslavy Silvestra bude tráviť po prvý raz bez rodičov, na Donovaloch s priateľmi. A čo si želá do nového roka? „Ja mám v živote len jedno prianie, a to byť šťastný. Všetko ostatné sú len podkategórie šťastia,“ uzavrel.
Príspevok Oliver Oswald strávi Vianoce s najbližšími zobrazený najskôr Hlavné správy.