Bratislava 29. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)
 
Robert Krajmer sa nikdy nemal stať ani policajtom, nie to ešte šéfom kľúčovej Protikorupčnej jednoty NAKA. Dlhé roky to bol kľúčový človek, ktorý mal na starosti vyšetrovanie akejkoľvek korupcie a podvodov pri eurofondoch.

Na snímke poslanci NR SR vpravo Igor Matovič a vľavo Veronika Remišová (OĽaNO)

Keďže pán Krajmer svoj čas a kapacity NAKA radšej zneužíval na prenasledovanie opozičných politikov “za ohováranie pána premiéra Fica” a podobne, úspechy NAKA v boji voči korupcii boli tak nanajvýš úplatky ako pečená hus či bednička jabĺk.
Jeho odchod však nezabezpečí očistu NAKA od skorumpovaných policajtov, ktorých si tam Krajmer dotiahol a za odmenu, že robili pre neho špinavú prácu, ich neoprávnene povyšoval na úkor statočných a morálne čistých policajtov.
Veľmi zaujímavé bude tiež sledovať, ako sa minister Drucker vysporiada s tým, že Krajmerova manželka disponuje majetkom za desiatky miliónov eur, ktorý nie je krytý jej legálnymi príjmami a spolupracovala s osobami z mafiánskych zoznamov.
Redakciu informoval Matúš Bystriansky, komunikácia s médiami OĽaNO
 
Príspevok OĽaNO:Robert Krajmer sa nikdy nemal stať ani policajtom, nie to ešte šéfom kľúčovej Protikorupčnej jednoty NAKA zobrazený najskôr Hlavné správy.