Bratislava 24. mája 2019  (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)

Niekoľko hodín pred začiatkom volieb do Európskeho parlamentu sa na sociálnych sieťach šíri fotografia, podľa ktorej si kandidáti OĽANO robia kampaň aj počas volebného moratória. Dokazovať to majú napríklad letáčiky našich kandidátov za stieračmi áut. Fotografiu šíri okresný predseda ĽS NS vo Veľkom Krtíši

Na snímke Matúš Bystriansky

Hnutie OĽANO to považuje za pokus o pošpinenie dobrého mena našich kandidátov. Tí niekoľko týždňov viedli poctivú kampaň priamo v regiónoch, stretli sa s tisíckami ľudí a nie sú odkázaní na to, aby pár hodín pred eurovoľbami porušovali zákony SR. Aj preto v tejto veci podal jeden z dotknutých kandidátov – Matúš Bystriansky trestné oznámenie.

Prosíme voličov, aby v prípade, že budú svedkami rozdávania alebo vylepovania propagačných materiálov s kandidátmi hnutia OĽANO, nahlásili túto skutočnosť priamo na polícii.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj