Praha 19. decembra 2018 (HSP/Tomio Okamura Facebook/Foto: Tomio Okamura Facebook)
 
Viacerí naši čitatelia vo svojich komentároch prízvukuju, že v súčasnosti v našej vrelo milovanej „západnej, civilizovanej, slobodnej, multikultúrnej“ spoločnosti o slobode a demokracii niet ani chýru, ani slychu. Za čias minulých sa mnohí sťažovali na cenzúru a nedostatek slobôd. Nuž, tí starší z nás si to môžu hravo porovnať: koľko slobod a akú cenzúru sme mali za „komunistov“ a koľko toho máme dnes

Na snímke predseda českej strany SPD Tomio Okamura

Súčasná slniečkarska liberálna cenzúra nám už nielen diktuje to, ako sa máme správať, o čom môžeme a o čom nemôžeme písať a rozprávať, ale nám tvrdo nariaďuje, koho a ako máme voliť počas tých alebo iných volieb. A to už aj v takej krajine, ako je Švédsko, ktoré pre nás v priebehu desaťročí bolo vzorom demokracie a slobôd, poukázal na to aj český poslanec Tomio Okamura vo svojom komentári na Facebooku.
„To je pomaly horšie než u nás za bolševikov. Ľudia vo Švédsku sú nútení manifestačne hlasovať za multikultúrny „Národný front“ slniečkarskych strán“. Vo Švédsku má každá politická strana svoje vlastné volebné lístky s jasne viditeľným menom strany a volič si vyberie zo stojana vnútri volebnej miestnosti volebný lístok podľa svojho výberu,“ vysvetľuje český poslanec.
„Výber volebneho lístku sa tedy uskutočňuje verejne, a tak každý prítomný môže sledovať, ktorý volebný lístok si volič vybral. V dôsledku toho sa niektorí voliči môžu cítiť zastrašení a boja sa dať verejne najavo, že chcú voliť euroskeptických a proti-imigračných Švédskych demokratov. Tak to máme ďalší príklad tej úžasnej „západnej liberálnej demokracie“ v praxi,“ uzatvára svoj komentár český poslanec Tomio Okamura.
 

Eugen Rusnák
 
Príspevok Okamura: Ľudia vo Švédsku sú nútení manifestačne hlasovať za multikultúrny “Národný front” slniečkarskych strán“ zobrazený najskôr Hlavné správy.