Praha 24. decembra 2018 (HSP/Tomio Okamura Facebook/Foto:TASR/AP-Salvatore Cavalli)
 
Slniečkari a liberáli nás stále presviedčajú, že Marrákešská dohoda a Globálny pakt sú „nezáväzné a neškodné“ dohody, príchod miliónov migrantov do Európy je taká milá a príjemná návšteva a dokonca to pomôže starej matičke Európe, rozprúdi v starých žilách čerstvú krv a všetko bude very well, sehr gut, très bien a muy bien. Lenže skutočnosť je iná a moslimskí hostia sa častokrát nesprávajú ako hostia, ale ako krvilační páni…

Ilustračné foto

Prvé stovky tisíc migrantov sa ešte poriadne neusadili v Európe a už ukázali svoju pravú tvár: začali rabovať, znásilňovať a zabíjať. A čo sa stane, keď ich tú budú milióny a budú sa tu cítiť, „ako doma“? Na druhej strane, vo svojich domovských krajinách sa akosi tiež nesprávajú “demokraticky” a európskym návštevníkom to dajú kruto najavo – posledným smutným prípadom je hrdelná vražda dvoch škandinávskych cestovateliek, ktoré si užívali život spoznávaním cudzích krajín a neodsudzovaním…
Na tento „fenomén“ poukázal aj český poslanec Tomio Okamura: „Odporný čin – dve turistky zo Škandinávie, ktoré chceli stráviť v Maroku vianočné sviatky, tam podrezali islamskí extrémisti. „Je to Allahova vôľa“, „sú to nepriatelia boha“, kričali títo moslimovia pri tomto hroznom čine, ako to zachytáva videozáznam, ktorý si páchatelia sami nakrútili a ktorý sa objavil na internete,“ uviedol Okamura.
„Dánska spravodajská služba už video prehlásila za pravé a vraždu označila za teroristický čin. Pripomínam, že to bolo v Maroku, ktoré býva označované za jednu z „najliberálnejších“ moslimských krajín. Takže teda vidíme, aké má ten „liberálny“ islam výsledky,“ upozorňuje český poslanec.
„Hnutie SPD v Českej republike presadzuje zákaz propagácie islamskej ideológie, pretože tá je nenávistná, považuje nemoslimov a ženy za podradné bytosti a je v úplnom rozporu s naším ústavným poriadkom i naším poňatím občianskych slobôd. Tento náš návrh zákona už ale leží pol roka v Snemovni a ostatné strany ho brzdia,“ podčiarkol Okamura.
„Udalosť v Maroku je varovaním nielen pre ženy. Ak niekto ide do týchto krajín, musí dbať na zvýšenú bezpečnosť. Je nám ľúto každého zmareného ľudského života a chceme zabrániť tomu, aby sa podobné zverstva odohrávali aj v Českej republike. Moslimských imigrantov tu nechceme. Presadzujeme tiež zákaz islamského zahaľovania – tento návrh zákona z pera SPD sme už tiež predložili do Snemovne,“ uviedol český poslanec Tomio Okamura.
Eugen Rusnák
 
Príspevok Okamura: „Hnutie SPD v Českej republike presadzuje zákaz propagácie islamskej ideológie, pretože tá je nenávistná“ zobrazený najskôr Hlavné správy.