Aare 16. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)
 
Ohlasy svetových médií na výsledky slalomu žien v rámci majstrovstiev sveta v zjazdovom lyžovaní vo švédskom Aare:

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová (vpravo) získala bronzovú medailu v slalome na majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní 16. februára 2019 vo švédskom Are. Zlato si vybojovala Američanka Mikaela Shiffrinová (uprostred) a striebro Švédka Anna Swennová Larssonová (vľavo)

ORF (Rak.): “Zlatá séria Shiffrinovej pokračuje, Liensbergerovej smola bolí. Bronz brala Vlhová, ktorá bola o 40 stotín rýchlejšia.”
AP (USA): “Chorej Shiffrinovej došiel kyslík už v polovici trate, ale aj tak vybojovala bezprecedentné štvrté slalomové víťazstvo v sérii.”
Blick (Švaj.): “Holdenerová mierila za zlatom, ale po obrovskej chybe skončila sedemnásta. Shiffrinová má rekordné štvrté víťazstvo.”
iDnes.cz (ČR): “Mikaela Shiffrinová je po štvrtý raz majsterkou sveta v slalome. Ako prvá v histórii vyhrala niektorú z disciplín na MS štvrtýkrát za sebou. Petra Vlhová bronzom skompletizovala svoju zbierku medailí z Aare.”
FAZ (Nem.): “Shiffrinová sa nemohla poriadne nadýchnuť, ale aj tak prepísala históriu lyžovania. Bola to jazda snov v druhom kole. Švédsko sa konečne dočkalo medaily, nie zásluhou Fridy Hansdotterovej, ale Anny Swennove-Larssonovej. Bronz zostal pre Petru Vlhovú.”
 
Príspevok Ohlasy: Vlhová skompletizovala zbierku, Shiffrinová prepísala históriu zobrazený najskôr Hlavné správy.