Na sociálnej sieti koluje fotografia dvoch mladíkov zo žilinského sídliska Hájik, ktorí v piatok večer napadli a zbili mladé dievča. Všetko sa to začalo tým, že mladá slečna bránila kamaráta, ktorého Marek fyzický napadol. „Nemohla som sa na to pozerať, pretože som mala strach, aby neprišiel o život. Je smutné, že práve takíto „muži“ chodia po svete a pohybujú sa medzi vychovanými ľuďmi. Niekoľkokrát som počula o „nevinných“ bitkách, ale samu by ma nikdy nenapadlo, že môžem byť tá, ktorá bude jedného dňa „mužom“ dobitá päsťami,“ vyjadrila sa mladá Žilinčanka.

Rodina podala trestné oznámenie

Dievčina s matkou navštívila lekára. A včera boli dokonca podať na políciu trestné oznámenie a celú vec nahlásiť.

Viacerí však majú z mladíka, ktorí bezdôvodne napáda ľudí, veľký strach.

Útočil aj v bare

Pred dvomi rokmi sme ako prví písali o podobnom útoku, ktorý mal Marek na svedomí. Ten navštívil bar na sídlisku a z ničoho nič začal zhadzovať poháre zákazníkom zo stolov a dvoch z nich napadol.

Majiteľ baru tak na agresívneho mladíka podal trestné oznámenie a to zrejme nemal robiť. Agresívny Žilinčan sa rozhodol, že si to s majiteľom vybaví ešte raz, a to ručne-stručne.

Začal rozbíjať okná

„Prišiel pred bar a začal na mňa pokrikovať a nadávať mi. Keď som ho upozornil, aby odišiel, päsťami na mňa zaútočil. Bál som sa o život, preto som radšej išiel do baru. Vtom začal rozbíjať okná na celej prevádzke,“ povedal nám vtedy majiteľ baru Ľuboš Eliaš.

Marek už mal aj v minulosti do činenia s políciou. „Bol obvinený z vlámačky, krádeže a napadnutia esbéeskára,“ povedal nám zdroj z polície. Jeho matka, ktorá je poštárka, sa syna zastáva, no stretnúť sa s ním nám nedovolila.