Slovensko 19. októbra 2017 (HSP/Foto: Pavel Kapusta)

Pred necelými dvoma týždňami došlo v Bratislave, v blízkosti nemeckej ambasády, k vražde 37-ročného Branislava. Včera sa na miesto činu vrátil obvinený Nishit – Ind, ktorý získal slovenské občianstvo. Na mieste sa náhodou ocitli aj príbuzné Branislava.
Miesto vraždy Branislava

Podľa informácií portálu pluska.sk obvinený sa včera vrátil na miesto, kde mal podľa doteraz zistených skutočností dobodať Branislava. Kukláči ho spútaného vytiahli z auta a na hlavu mu dali kapucňu.
Následne však došlo k nepríjemnej zhode náhod. Nishit sa stretol s tromi ženami, ktoré boli blízke Branislavovi. Ženy prišli upraviť pomníček, ktorý je na mieste krvavého činu.
Pri priamom stretnutí s obvineným sa ženy rozplakali. Následne Nishit chodil po námestí a rukami ukazoval na rôzne miesta. Podľa informácií menovaného portálu bolo zarážajúce, že Ind všetko robil so sklonenou hlavou a s kamennou tvárou –  policajti totiž hľadali smrtiacu zbraň.
Miesto vraždy Branislava
Vyskakovací nôž s drevenou rúčkou našli v kanáli na Panskej ulici. To znamená, že nožík, s ktorým Nishita po vražde zadržali, nebol zrejme tým, ktorým mal zabíjať, uvádza pluska.sk.
Brutálna vražda sa odohrala 7. októbra na Hviezdoslavovom námestí v Bratislava. Podľa výpovedí jej prechádzala hádka o taxík. Následne Nishit vytiahol nôž a Branislava dvakrát bodol do oblasti uší a dvakrát porezal na krku. Na mieste vykrvácal, aj napriek tomu, že sa mu snažili pomôcť.
Ako sa bežne správal útočník Ind Nishit T. (viac TU), otec dvoch detí? Išlo o skratové konanie, alebo násilnícke sklony sa prejavovali aj v bežnom živote? Podľa informácií portálu Topky okolie vnímalo Inda ako agresívneho muža. Nemenovaná žena pre web uviedla, že je rada, že muža chytili. Podľa jej slov u nich doma sa vždy ozývali hádky. O deti sa nestaral, kričal po nich až sa múry otriasali. Domov chodil vždy nad ránom opitý (viac TU).

Smrť ďalšej blízkej osoby
Blízka rodina zavraždeného Branislava však zažila ešte jednu smutnú udalosť.
Po pohrebe mladého muža čakala rodinu ďalšia smutná rozlúčka s milovanou osobou. Krátko po vražde totiž zomrela Branislavova babička.
Portál čas.sk informuje, že smrť babičky mala vyvolať zdrvujúca správa o smrti svojho vnuka.