Dublin 6. apríla 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP)
 
Na sieti sa objavila na telefónny záznamník nahraná správa vokalistky írskej skupiny The Cranberries Dolores O’Riordanovej, ktorú zanechala niekoľko hodín pred smrťou. Zverejnili ju noviny TMZ vo štvrtok 5. marca.

Dolores O´Riordanová

Umelkyňa telefonovala svojmu kamarátovi a kolegovi Danovi Waitovi 15. januára. Novinári poznamenali, že speváčka mala dobrú náladu. Povedala Waitovi, že je pripravená na nahranie novej verzie piesne Zombie spolu so skupinou Wolves. O’Riordanová uviedla, že si vypočula coververziu Bad Wolves a nazvala ju “jednoducho ******** (neuveriteľnou)”.
 

 
Niekoľko hodín po tomto telefóne bolo telo O’Riordanovej nájdené v jej hotelovej izbe. Polícia označila jej smrť “nevysvetliteľnou”, ale “nepodozrivou”, pretože príznaky násilnej smrti nenašli. Príčina smrti stále nebola odhalená, Westminsterský súd v Londýne odročil zverejnenie tejto informácie.
Priatelia O’Riordanovej uviedli, že pred smrťou bola v “príšernej depresii”. A v rovnakom stave bola posledné týždne. Speváčka tiež trpela bolesťou chrbta. Navyše sa v roku 2013 pokúsila spáchať samovraždu.
 
Príspevok Objavili záznam telefonátu speváčky The Cranberries, ktorý uskutočnila len pár hodín pred smrťou. Jej smrť je o to čudnejšia zobrazený najskôr Hlavné správy.