Bratislava 24. októbra 2019 (HSP/Foto:Zomri Facebook)

Obchodný reťazec Coop Jednota poriadne prestrelil. Na sociálnej sieti zverejnil video s reklamou, ktorá sa zrejme bude vysielať aj v televízii , kde nepriamo spropagovali najviac nenávistnú stránku sa slovenskom internete

Na snímke bača s honelníkom

Takzvané elity, politici a médiá  sú dnes precitlivené z takzvaných extrémistov, ale len v prípade ak sa jedná o ľudí z pronárodného, alebo konzervatívneho spektra. Vtedy okamžite zasahuje NAKA a súdy sú až prehnane aktivistické. Stránky týchto skupín sú na sociálnych sieťach blokované a to nehovoriac o mediálnom lynči.

Keď sa však jedná o extrémistov z liberálneho spektra, nič sa nedeje. Naopak, títo ľudia sú ešte propagovaní a podporovaní.

Najznámejšou a najviac nenávistnou stránkou na slovenskom internete je bezpochyby Zomri. Jej anonymní admini však presadzujú liberálnu ideológiu a preto sú velebení.

Stali sa doslova celebritami v liberálnych mainstreamových médiách. Sú pozývaní do rôznych relácií aj s tou vymoženosťou, že majú vrecia na hlavách. Zrejme vedia prečo ich nosia. Vedia, že šíria nenávisť a preto sa boja reakcií bežných ľudí.

Čo je ale smutnejšie, “Zomristov”podporilo aj slovenské ministerstvo zahraničných vecí, na čele s liberálom Lajčákom, či dokonca pobočka Európskej únie na Slovensku. Tak sa nemožno čudovať, že po tomto legitimizovaní liberálnej nenávisti, sa toho chytajú aj súkromné firmy.

Najnovšie nenávistnú stránku Zomri a jej adminov aj keď nepriamo podporila aj obchodná sieť z potravinami Coop Jednota.

Tá zverejnila na sociálnej sieti reklamu, kde vystupuje známy bača a jeho honelník, ktorý sa najprv pýta, “čo bude dnes na obed? ” Bača mu odpovedá: “Hádaj.”

Následne si mladý honelník nasadí tašku na hlavu, čo pripomína adminov Zomri, ktorí taktiež chodia na rôzne akcie s vrecami na hlavách.

Honelník sa následne baču opýta : “Segedín? “

Znova sa jedná o narážku na adminov Zomri, keďže na svojej stránke často píšu, že segedín je ich najobľúbenejšie jedlo.

Coop Jednota k videu napísala aj toto : “Honelník by aj život obetoval, len aby segedín obedoval! ? Aktuálna akcia ho preto veľmi poteší. Dúfame, že aj vás.?”

Video reklama Coop Jednoty :

Admini Zomri sa dokonca sa stránke pochválili svojou správou, ktorú dostali od Coop Jednoty. Tá im poslala fotografiu, kde majú honelník aj bača tašky na hlavách a píšu: “Starý a nový admin (zo salaša), pozdravujú a ďakujú za zdieľanie.”

Ňuňuňu <3 <3 <3 COOP Jednota, Najlepšie domáce potraviny & Jandl

Uverejnil používateľ Zomri Streda 23. októbra 2019

Pripomeňme si čo je stránka Zomri zač a prečo je neprijateľné, keď ich niekto priamo, či nepriamo podporuje.

Liberálno-extrémistická a nenávistná stránka Zomri skrývajúc sa za satiru útočí na svojich názorových oponentov tým najprimitívnejším spôsobom.

Admini tejto stránky používajú tie najprimitívnejšie vulgarizmy. Na svojej stránke sa napríklad vysmievajú zo vzhľadu pre nich nepohodlných politikov a národne cítiacích ľudí označujú rôznymi vulgárnymi a dehonestujúcimi prívlastkami.

Svojimi nenávistnými prejavmi indoktrinujú hlavne mladú generáciu, ktorá sa následne stáva čoraz viac agresívna a netolerujúca iné názory – ktoré nie sú liberálne.

Niektoré konanie “zomristov” sa už zrejme pohybuje aj v trestno-právnej rovine. Ultraliberálna FB stránka Zomri spustila napríklad na poslanca Ľuboša na Blahu hejt nevídaných rozmerov.

Anonymný admin Zomri napísal na adresu Blahu nasledovný status: “K tomu asi len toto. Nič viac netreba. Arogantný kok*t. Za mňa všetko, neviem ako ostatní admini Zomri, u mňa má tento čur*k embargo.”

“Zahanbiť” sa nenechali ani rádoví fanúšikovia nenávistnej stránky. Jeden z nich píše: “Pre Blahu len básnička. Blaha, Blaha ty si ale kok*t.”

Pridáva sa ďalší: “Tak už viem, kto to je. Je to kok*t.

A nasledujú jednoslovné odkazy jednoduchých konzumentov : ” Skurv*syn: , Kok*t.”

Ďalší z nich sa Blahovi dokonca vyhráža fyzickým útokom: “Ja by som toho Blahu skurv*syna vedel tak kopať v kufri, došť*ného a dosr*ného.”

Verným fanúšíkom Zomri je aj stredoškolák Emil Hodál, ktorý po prezidentských voľbách a po výhre Čaputovej napísal, že všetkých odporcov liberalizmu treba vystrieľať.

Na týchto príkladoch jasne vidíme kam smeruje správanie mládeže ovplyvnenej touto nenávistnou stránkou. Politici, médiá a firmy , ktoré priamo, či nepriamo podporujú stránku Zomri, sa teda svojim spôsobom podieľajú na radikalizácii liberálnej mládeže.

Samuel Gdovin

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj