Berlín 27. augusta 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-/Michael Sohn)
 
AfD v Sasku to kancelárke „spočítalo“ a vydalo na svojom webovom portále oznámenie pre tlač, ktoré však Merkelovej mainstream totálne ignoroval a ponechal bez povšimnutia. Aj to je dôkazom jeho zaujatosti a svedectvom neobjektívneho informovania verejnosti.

Ilustračné foto

Oznámenie AfD začína nasledovne:
Danke Frau Merkel!+++ Anbei ein Sammlung von 1220 Übergriffen von Migranten, Asylsuchenden….Alles nur Einzelfälle!
Vďaka pani Merkelová +++ Tu je zbierka 1220 útokov migrantov, azylantov na ženy…. Všetko len jednotlivci! (to je myslené ironicky, lebo Merkelová, ak sa niekedy aj vyjadrila k tomuto obrovskému problému, tak povedala, že ide len o veľmi zriedkavé prípady)
Tu z nich uvádzam len dva, v oznámení AfD je ich všetkých 1220 a pri každom je link, kde je opísaný dotyčný násilný akt:
 
Alles nur Einzelfälle! Merkels Gäste (Všetko len jednotlivci! Hostia Merkelovej)
Fulda: Dunkelhäutiger Mann begrapscht Mädchen (čierny muž obťažuje dievča)
https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/43558/3246123
 
Offenburg: Südländer belästigen Frau, schlagen Helfer zusammen (južanské typy obťažujú ženy, zmlátia tých, čo jej prišli na pomoc)
https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/110975/3245794
 
Dodám, že týchto 1220 prípadov je len časť z obrovského množstva sexuálneho násilenstva migrantov voči kresťanským ženám v Nemecku. Sú to len tie, ktoré má AfD v Sasku podchytené. Skutočné číslo v celom Nemecku je oveľa vyššie a možno ho len odhadnúť.
Africkým a arabským mladým azylantom bolo do hláv istými ľuďmi, prv ako sa vydali do Európy, natlčené, že každý európsky muž má luxusný byt, drahé auto a atraktívnu blondýnu a že to budú mať po príchode aj oni. Keď to tak ale nebolo, tak si potom – čiastočne aj z pomsty a sklamania – vezmú európske ženy sami a to po svojom.
 
Roman Bednár
 
Príspevok O tom mlčí Merkelová i “jej” tlač: Známe sú už tisícky znásilnených a obťažovaných žien migrantami v Nemecku zobrazený najskôr Hlavné správy.