Bratislava 20. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)
 
O fanatikoch, ktorí inklinujú ku Kotlebovej strane sa v médiách hovorí veľmi často. Existuje však aj druhá strana mince, ktorá liberálnym médiám nezapadá do ich videnia sveta. Fanatikmi sa totiž čoraz častejšie stáva liberálna mládež, odchovaná na liberálnych mimovládkach a rôznych nenávistných stránkach na internete typu – Zomri, ktorú mainstreamové médiá propagujú

Na snímke Zuzana Čaputová

Liberálna pliaga sa čoraz častejšie dostáva už aj do politiky a zástancovia tejto politiky dostávajú obrovské sebavedomie. Plazivým spôsobom sa u nás zavádza liberálna totalita.
Ľahkým terčom liberálov sa stávajú žiaci na školách. Typickým príkladom je študent istej strednej školy v Bratislave. Vzhľadom na to, že nechceme zbytočne priťažovať situáciu mladému človeku, ktorý má zrejme vymytý mozog liberálnou propagandou, nebudeme jeho meno zverejňovať. Každý, kto chce, si to zistí sám, je to toho plný internet.
Mladý slniečkar má na svojej profilovej fotke na Facebooku rámik s nápisom volím Čaputovú. Po jej víťazstve v prvom kole prezidentských voľbách napísal:
“Tak Čaputová vyhrala a prvé čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitami, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!” napísal sfanatizovaný mladý volič Čaputovej v skupine Volíme pronárodných kandidátov za prezidenta.

Možno sa na prvý pohľad môže zdať, že sa jedná o trolla bez identity. Podarilo sa nám však zistiť, že jeho identita je skutočná. Mladý muž študuje na nemenovanom Bratislavskom protestantskom gymnáziu, na ktorom okrem inych vyučuje aj kontroverzný kňaz Róbert Bezák. Perličkou je, že manželka riaditeľa tejto školy je podpredsedníčkou Progresívneho Slovenska Zora Jaurová.
Prípad tohto chlapca nie je ojedinelý. Sociálne siete v poslednej dobe zaplavili komentáre a statusy podobného typu, aj keď nie vždy vyzývajú až na zabíjanie ľudí s inými názormi. Ako sa teda z takýchto študentov z prestížnych škôl mohli stať nebezpeční liberálni fanatici ?
Na vine sú okrem iných aj liberálne maindtreamové médiá, ktoré si neustále hľadajú nepriateľov. Raz je to vláda, potom alternatívne médiá a hlavným nepriateľom sú pronárodne cítiaci politici a ich voliči.
Dôležitým faktorom sú aj rôzne liberálne skupiny, ktoré chodia prednášať na školy po celom Slovensku.
Podľa našich zistení boli prednedávnom na strednej škole spomínaného chlapca admini nenávistnej liberálnej stránky Zomri, kde vymývali deťom mozgy. Samozrejme, prišli s vrecami na hlavách.
Do tohto prípadu zasahuje aj ďalší šokujúci fakt. Spomínaný chlapec, ktorý chcel vystrieľať pronárodne cítiacich ľudí podľa fotky, ktorú zverejnila stránka idemvolit.sk, zrejme získal ocenenie od  mimovládnej organizácie Slovenská debatná asociácia, z ktorej vzišli aj organizátori protestov “za slušné Slovensko” Karolína Farská a spol.
Mimovládky financované zo zahraničia sa teda spolupodieľajú na vytváraní podhubia pre liberálny fanatizmus u mladých ľudí.
Ak to takto pôjde ďalej,
tak slová môžu prejsť k činom a podobne ako nacisti v 30-tych rokoch útočili na židov a nepriateľov režimu, budú mladí sfanatizovaní liberáli fyzicky útočiť na ľudí s inými názormi. V prípadne, že sa Zuzana Čaputová skutočne stane prezidentkou, jej sfanatizovaní liberálni stúpenci zrejme získajú obrovské sebavedomie a pocit, že môžu všetko, čo môže byť reálne nebezpečné.
Samuel Gdovin
 
Príspevok O tom, ako liberálne mimovládky a médiá vytvorili Čaputovej fanatického voliča, ktorý chce vystrieľať všetkých pronárodne cítiacich ľudí zobrazený najskôr Hlavné správy.