Turín 1. júla 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Victor R. Caivano)
 
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo by mohol vo svojej kariére pokračovať v tíme úradujúceho talianskeho majstra Juventus Turín. Informoval o tom denník denník Tuttosport na titulnej strane svojho nedeľňajšieho vydania.

Na snímke portugalský futbalista Cristiano Ronaldo

Ronaldo získal na klubovej úrovni všetko vrátane piatich triumfov v Lige majstrov, na ktorých mal obrovský podiel. Juventus sa naposledy tešil zo zisku najcennejšej európskej trofeje v roku 1996, keď zvíťazil nad Ajaxom Amsterdam po jedenástkovom rozstrele. Odvtedy sa do finále LM prebojoval štyrikrát, no zvíťaziť sa mu nepodarilo.
Juventus má veľmi dobré vzťahy s Ronaldovym agentom Jorgem Mendesom, ktorý s klubom spolupracoval na nedávnom prestupe obrancu Joaa Cancela z Valencie.
Špekulácie o Ronaldovom prestupe sa začali šíriť po tom, ako Portugalčan po víťaznom finále Ligy majstrov proti Liverpoolu uviedol, že “bolo veľmi pekné byť súčasťou Realu Madrid.” V súvislosti s Ronaldom sa hovorí aj o možnom prestupe do Paríža St. Germain či o návrate do Manchestru United.
 
Príspevok O Ronalda sa zaujíma Juventus Turín zobrazený najskôr Hlavné správy.