Bratislava 3. júla 2019 (HSP/Foto:Jana Krištof Lehotská)

Vo februári 2019 vyšiel debutový album s názvom “Sny” Jany Krištof Lehotskej. V priebehu troch mesiacov sa viacero skladieb dostalo do rotácií rádií na Slovensku aj v Čechách, ako napríklad Rádio Frontinus, Rádio Pohoda, Rádio Liptov, Rádio Lumen, Country rádio, Click and Country, Český rozhlas a iné, informoval Peter Dechet

Na snímke Jana Krištof Lehotská

Pieseň Nezabudnem sa stala 16tou najhranejšou skladbou v rádiu Proglas, čo nás veľmi teší. Veľký úspech zaznamenala skladba Spriaznení, ktorá bola v Rádiu Beta nasadená v hitparáde TOP20. Skladba sa udržala celých 20 týždňov v rebríčku. Ani v jeden týždeň neklesla pod 9tu priečku a najlepšie umiestnenie zaznamenala 2. miesto.

V mesiacoch máj a jún Janka s celou kapelou absolvovala aj niekoľko festivalov, na ktorých získala niekoľko ocenení. Na festivale Žiarsky ZOB získala ocenenie divákov, cenu sympatie a pozvánku na festivaly v Českej republike. Na festivale Moravský Vrabec v Karvinej opäť Janka s kapelou získala cenu publika, celkovo ocenenie ako druhá najlepšia kapela a cenu za najlepší inštrumentálny výkon. Čerešničkou bolo vystúpenie na legendárnom, dnes už medzinárodnom festivale v Ústí nad Labem – Interporta.

Na všetkých živých vystúpeniach a aj v rádiách výrazne zarezonovala skladba Spriaznení. Preto sa Janka rozhodla práve na túto skladbu natočiť prvý videoklip. Produkciu si vzal na starosti Peter Dechet, za kameru a strih sa postavil výborný kameraman Pavel Briatka a “spriaznení pár” si v klipe zahrali výborní herci Nela Jakubisová a Dušan Hraňo. Premiéra videoklipu bola na Youtube.com v sobotu 29. júna 2019.

[embedded content]

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj