Nový čas: Prezident Kiska sa tajne stretol s predstaviteľmi jednej politickej strany

Bratislava 24. mája 2018 (HSP/cas/Foto:TASR-Martin Baumann)
 
Andrej Kiska sa po svojom oznámení, že už nebude kandidovať v budúcoročných prezidentských voľbách, už stretáva s viacerými politikmi. Nový čas aj zistil, s ktorými

Na snímke prezident SR Andrej Kiska

Jeden z jeho čitateľov zistil, že to boli členovia vedenia Progresívneho Slovenska, konkrétne Zuzana Čaputová, Ivan Štefunko a Michal Truban, ktorí v pondelok do Prezidentského paláca prechádzali zadným vchodom.
“Asi išli prejednávať buď Čaputovú ako kandidátku na prezidentku, alebo spoluprácu Kisku a Progresívne Slovensko,” konštatoval čitateľ. Hovorca strany Progresívne Slovensko Ľubomír Ondrejkovič vraví, že “s Andrejom Kiskom majú priateľský vzťah a sú s ním v stálom kontakte” a na danom stretnutí sa “rozprávali o aktuálnej politickej situácii a o potrebe radikálnej zmeny na Slovensku”.
Hovorca prezidentskej kancelárie Roman Krpelan dodáva, že ide o “neoficiálne prijatia, ktoré sa v programe nezverejňujú” v rámci pravidelných komunikácií s predstaviteľmi politických strán na Slovensku.

Príspevok Nový čas: Prezident Kiska sa tajne stretol s predstaviteľmi jednej politickej strany zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)