Atény 22. júla 2019 (HSP/Foto:Screenshot-YouTube)

Dcéru amerického prezidenta Tiffany Trumpovú spolu s jej nigérijským priateľom miliardárom Michaelom Boulosom novinári objavili na letisku na gréckom ostrove Mykonos. Odtiaľ sa hviezdny párik spolu s komandom ochrankárov presunul do kúpeľov Ornos (4 km od hlavného mesta ostrova) a následne na pláž Platis Gialos na tom istom ostrove Mykonos

Na snímke a Tiffany Trumpová a Michael Boulos

Grécke médiá uvádzajú, že 25-ročná Tiffany Trumpová sa spolu s priateľom zúčastní na tradičnom večierku v luxusnom hoteli Nammos. Na koncerte počas tohto večierku vystúpi grécky spevák Antonis Remos a veľmi populárny v Egypte spevák Amr Diab. Večierok pre predstaviteľov svetovej „smotánky“ sa uskutoční tento štvrtok.

Domáci novinári pripomenuli, že Trumpova dcéra navštívila ostrov Mykonos aj vlani, kam prišla na pozvanie americkej herečky Lindsay Lohanovej. Grécki paparazzi všade sledujú hviezdny párik a fotografujú dcéru amerického prezidenta a jej priateľa miliardára.

[embedded content]

Domáce médiá uvádzajú, že Tiffany Trumpová sa so svojím priateľom Michaelom Boulosom, dedičom multimiliardovej nigérijskej spoločnosti Boulos Enterprises, zoznámila vlani v lete práve na ostrove Mykonos. Grécki novinári pripomenuli, že najmladšia dcéra amerického prezidenta sa iba prednedávnom rozišla so svojím bývalým priateľom, ale dlho nesmútila a zoznámila sa so súčasným. Podľa gréckych novinárov, tento vzťah je asi vážnejší: svedčí o tom fakt, že Tiffany Trumpová už zoznámila rodinu so svojím priateľom.

Eugen Rusnák

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj