Bratislava 19. decembra 2017 (HSP/Foto:hatefree.cz)

Liberálna dekadencia už presahuje všetky medze. Svoju zvrátenú ideológiu sa liberáli čoraz agresívnejšie snažia vštiepiť do hláv aj tým najzraniteľnejším členom spoločnosti – deťom. Organizácia “Hate Free Culture” predstavila novú knihu pre deti s názvom “Santov manžel”. Santa Claus je podľa tejto knižky čierny homosexuál a za manžela má belocha. Takéto spolužitie homosexuálov sa však v žiadnom prípade nedá nazvať rodinou
Na snímke pár Santa Clausov

“Toto je Santa Claus,” začína rozprávková kniha spolu s portrétom muža tmavej pleti. “A toto je manžel Santa Clausa, pán Claus,” pokračuje v pozadí s obrázkom bieleho fúzatého muža, ktorý pije horúcu čokoládu. “Sú svoji,” dopĺňa. Informoval o tom Lukáš Houdek na portáli hate free.
Táto kontroverzná kniha, ktorú napísal spisovateľ Daniel Kibblesmith, vznikla údajne “ako reakcia” na “nenávistné” komentáre internetových diskutérov na to, že v  jednom z minnesotských nákupných centier mal niekoľko dní rozdávať radosť afroamerický Santa Claus.
Vtedy spisovateľ Daniel Kibblesmith, zavtipkoval, že ich potomkov naučí, že Santa je černoch a ešte aj gay k tomu. A to tak, že o ňom napíše so svojou ženou Jennifer Ashley Wrightovou knihu. A nakoniec nezostalo len pri vtipe. Daniela vzápätí kontaktovala ilustrátorka Ashley Quachová a nedávno tak vyšla rozprávková kniha “Santov Manžel”, ktorá je teraz k dostaniu po celom svete. Podľa autorov ukazuje diverzitu rodiny aj spôsoby prežívania vianočných sviatkov.
Kniha rozpráva o Santovom súkromnom živote a najmä vrelom vzťahu s jeho manželom, ktorý mu ochotne pomáha s rozdávaním vianočných darčekov pre deti po celom svete.
Podľa Kibblesmitha je cieľom knihy oveľa viac než len trolling naštvaných internetových diskutérov, ktorým vlani čierny Santa Claus vadil. Podľa svojich slov chcel napísať dielko, ktoré prinesie niečo pozitívne, a vytvoriť tak niečo srdečné a citlivé. “Naša kniha je sama o sebe celistvý, vtipný a dojemný vianočný príbeh. Je kompletne agnostická. A práve vďaka tomu, myslím, funguje, “uviedol.
V skutočnosti je to však ďalšia multikulti a LGBTI propaganda, ktorú sa títo liberálni extrémisti snažia vštiepiť do hláv už malým deťom. Ostáva tak na rodičoch, aby boli bdelí a nedopustili indoktrináciu svojich detí týmito liberálnymi zvrátenosťami.

Samuel Gdovin