Moskva 1. októbra 2019 (HSP/Foto: Facebook)

Do ruskej metropoly sa v týchto dňoch začínajú sťahovať „vlci“ z celej Európy – členovia motorkárskeho klubu Noční vlci. V sobotu sa totiž uskutoční celodenná akcia pri príležitosti ukončenia tohtoročnej motorkárskej sezóny

Motorkári, priaznivci klubu, Moskovčania a návštevníci ruského hlavného mesta sa zúčastnia na tradičnej  jazde po Moskve, viacerých podujatiach, veľkolepom šou v Bike-centre, ktoré tradične bude korunovať famózny ohňostroj. O zábavu bude určite postarané.

Motorkári sa začnú schádzať popoludní, od 13. hodiny v hlavnom „brlohu“ – v Bike-centre na ulici Nižné Mnevniky. V priebehu dvoch hodín sa uskutoční niekoľko zaujímavých súťaží, zábavných kvízov, vedenie klubu odmení motorkárov, ktorí sa najviac vyznamenali v tomto roku. Motorkári a hostia sa budú môcť občerstviť v stravovacích zariadeniach Bike-centru a využiť si aj služby poľnej kuchyne.

O 15. hodine motorkárska kolóna odštartuje z Bike-centra o presunie sa k Vyhliadkovej veži na Vorobjevých horách v moskovskej štvrti Lužniky. Motorkári a hostia sa zúčastnia na slávnostnom programe, uvidia vystúpenia najlepších motocyklových akrobatov, motorkárske šou „Guľa odvahy“, zúčastnia sa na rôznych súťažiach, na výstave „rozprávkovej“ techniky a exkluzívnych motoriek a pod.

Potom sa vrátia do Bike-centru, kde sa uskutoční hlavný program slávností. V rokovom koncerte vystúpia známe ruské hard-rokové kapely Ária a Zakázaní bubeníci, umelci, žongléri, akrobati. Hlavný program о 22.00 hodine už tradične zavŕši veľkolepý ohňostroj, ale takmer do rána budú pokračovať mnohopočetné sprievodné podujatia, motorkárske súťaže a šou. Podľa našich informácií, na tomto podujatí sa zúčastní rekordný počet hostí zo Slovenska – ako motorkárov, tak aj priateľov klubu Noční vlci.

Eugen Rusnák

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj