Herečka Nicole Kidman strávila deň na Balmoral Beach v Austrálii s celou rodinou.Herečka Nicole Kidman strávila deň na Balmoral Beach v Austrálii s celou rodinou.
Autor: Profimedia

Oscarová hviezda to potvrdila počas uplynulých dní, keď sa objavila na známej pláži neďaleko austrálskeho Sydney. Rodáčka z kontinentu protinožcov sa v týchto dňoch s celou rodinou presunula do Austrálie, aby vianočné sviatky strávili s najbližšími. Práve slnečné počasie však celú rodinku vyhnalo k vode.

Paparazzovia, ktorí si ich prítomnosť uvedomili, nafotili hudobníka Keitha Urbana aj jeho dlhonohú a vysokú manželku. Kidman sa nepredvádzala v plavkách, ale hornú časť tela si poctivo zahalila do topu s dlhým rukávom. Od pása nadol však predviedla príťažlivé nohy. To, čo určite zaujalo nejedného návštevníka pláže, je fakt, že Kidman nemá ani známku celulitídy a jej nôžky vyzerajú naozaj akoby patrili 16-ročnej slečne.

Ktohovie, ako to robí. Jedno je však isté. Aj ochrana pred slnkom dokáže v tomto smere byť veľmi nápomocná. A Nicole sa v mladosti vraj neslnila takmer vôbec.