Rio De Janeiro 4. marca 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Frank Augstein)
 
Brazílsky futbalový reprezentant a hráč francúzskeho klubu Paríž St. Germain Neymar musel pred vlaňajšími majstrovstvami sveta v Rusku prekonať až dve zranenia. Verejnosť až doteraz vedela iba o jednom – zlomenine priehlavkovej kosti, s ktorou laboruje aj v súčasnosti

Na snímke brazílsky útočník Neymar

“Okrem tohto som mal problém aj s členkom, mal som v ňom roztrhnuté väzy. Bolo to veľmi nepríjemné a trvalo dlho, kým sa všetko vrátilo do ´starých koľají´,” vyhlásil 27-ročný futbalista pre TV Globo. Neymar sa v obšírnom interview pre túto televíznu stanicu pristavil aj pri špekuláciách ohľadne odchodu spod Eiffelovky, keďže už niekoľko mesiacov sa nahlas hovorí o jeho možnom prestupe do Realu Madrid. “Je to jeden z najväčších klubov na svete. Ktorýkoľvek hráč, ktorého chce Real, by zaň okamžite chcel hrať. V tíme St. Germain som šťastný, nikto však nevie, čo prinesie budúcnosť,” doplnil Neymar.
 
Príspevok Neymara pred MS 2018 trápilo aj zranenie členka. PSG alebo Real? Ktovie, čo prinesie budúcnosť zobrazený najskôr Hlavné správy.