New Jersey 26. septembra 2018 (HSP/Foto: Screenshot video ABC)
 
Malé dieťa v USA ako zázrakom prežilo bez zranení “prechádzku” po rušnej ceste, informuje portál ABC News.

Dieťa v americkom New Jersey sa plazí po ceste

Dieťa spozoroval jeden z vodičov, keď sa plazilo po vozovke rušnej ulice v New Jersey. Muž okamžite zasiahol a zobral ho z cesty s tým, že si situáciu odfotil na mobilný telefón, aby mu známi uverili, čo zažil. Dieťa neutrpelo žiadne zranenie, vrátili ho rodičom.
Vodič, 43-ročný Cory Cannon, bol na ceste do práce, keď videl, ako kojenec prechádza po ulici Joe Parker Road v sobotu tesne pred 18:00 v meste Lakewoode v New Jersey.
“Myslel som si, že je to taška alebo hračka,” povedal Cannon ABC News. Keď sa priblížil, uvedomil si, že ide o skutočné dieťa. Zastavil a urobil si fotografiu ako dôkaz: “V prípade, ak by niekto povedal, že klamem,” povedal Cannon.
Policajné oddelenie Lakewood uviedlo, že poslalo dôstojníkov do tejto oblasti po tom, čo dostali správu o plaziacom sa dieťati na rušnej ulici. “Vyšetrovanie odhalilo, že dieťa sa mohlo dostať cez dvere, ktoré nechala jeho rodina nezabezpečené,” uviedla polícia vo vyhlásení. “Rodina dieťaťa nevedela o incidente, až kým im sused dieťa nevrátil.”
Orgány neodhalili totožnosť rodičov dieťaťa. Polícia v Lakewoodu stále vyšetruje incident za pomoci sociálnych inštitúcií v New Jersey.
 
Príspevok Neuveriteľné! Kojenec sa vybral sám na rušnú ulicu. Rodičom dieťa nechýbalo? zobrazený najskôr Hlavné správy.