Bratislava 16. apríla 2018 (HSP/Foto:1st CLASS AGENCY)
 
Slovenské združenie výrobcov piva a sladu, zastrešujúce najväčšie pivovary a sladovne na Slovensku svojou aktivitou VYBEER SA VON pozývajú mladých dospelých von, aspoň na chvíľu mimo on-line sveta s cieľom ukázať im čaro osobných stretnutí s priateľmi a presvedčiť ich, že stretnutia na živo, napríklad aj pri pohári čerstvo načapovaného piva, sú  neopakovateľné.

Ilustračné foto

Generácia Y, či tzv. „millennials“, je nepretržite online. Online svet je pre ňu samozrejmejší na komunikáciu ako aj budovanie vzťahov. Avšak v skutočnom svete ich vzťahy, ako aj komunikácia zoči-voči, pokrivkávajú. „Aj preto sme pripravili projekt VYBEER SA VON, ktorý vyzýva práve mladých ľudí, aby opustili pohodlie domova a on-line prostredie a pozýva ich von do off-line reality, aby si užili si výnimočné chvíle s priateľmi na pive po práci či vo voľnom čase,“ spresňuje Jana Shepperd, prezidentka Slovenského združenia výrobcov piva a sladu: „Cieľom projektu je  nielen motivácia mladých ľudí k aktívnejšiemu tráveniu voľného času, ale aj budovať pozitívne vnímanie piva ako „trendy“ spoločenského nápoja prostredníctvom príjemných zážitkov.“

Plagát

POĎTE NA BEERBUILDING
Do projektu sa zapájajú viacerí prirodzení online influenceri, ktorým sa páči myšlienka aktivity a ktorí svojim vlastným príkladom pozývajú ľudí nesedieť doma pred počítačom či mobilom, ísť von a objaviť čaro spojenia „ísť na pivo“ s vôňou človečiny.
Pivovary zároveň vo vybeeraných puboch pripravili zábavný BEERBUILDING. Zábavný program s pivnými sládkami s možnosťou vyhrať v pivom kvíze zážitkové ceny pre súťažiace partie.
Naslovovzatí odborníci, sládkovia Karol France a Ján Píry pripravili zábavný pivný kvíz pre milovníkov piva. V rámci troch kôl budú osobne sprevádzať súťažiace tímy milovníkov piva svetom piva a prezradia mnoho zaujímavosti o pive, jeho výrobe, ale aj správnom podávaní piva a jeho konzumácii. Nebudú chýbať ani rôzne mýty a fakty a pikošky o pive.
 
www.vybeersavon.sk
 
VYBEERTE SA VON AJ VY!
POZÝVAME!
POĎTE NA BEERBUILDING A SPOZNAJTE V KVÍZE ZAUJÍMAVÉ IFNORMÁCIE O PIVE 😊

  1. apríl 2018 – 18:00 hod. – Bratislava – Pub U Zeleného Stromu
  2. apríl 2018 – 18:00 hod. – Košice – The Face Pub
  3. apríl 2018 – 18:00 hod. – Nitra – Music Club
  4. apríl 2018 – 18:00 hod. – Žilina – Emócia Design Gallery

 
Príspevok Neseďte doma – vybeerte sa von: Pivári pozývajú mladých ľudí von z online sveta zobrazený najskôr Hlavné správy.