Herečka Anne Hathaway v nohavicovom overale Vivienne Westwood.Herečka Anne Hathaway v nohavicovom overale Vivienne Westwood.
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Utorok večer v Los Angeles patril premiére snímky Colossal, v ktorej držiteľka Oscara stvárňuje novinárku, ktorá je záhadným spôsobom prepojená s monštrom na druhej strane planéty. Tridsaťštyriročná herečka sa na slávnostnom premietaní objavila v kreácii od Vivienne Westwood. Spoločnosť jej robil manžel Adam Shulman.

Dvojica si svoje súkromie starostlivo stráži, ale ukázať lásku pred objektívmi im problém nerobí. Stalo sa tak aj na premiére, kde sa herečka túlila k svojej zákonitej polovičke a rozdávala ľúbezné úsmevy.

Herečka Anne Hathaway a jej manžel Adam Shulman. Spoločne na premiére filmu Colossal.Herečka Anne Hathaway a jej manžel Adam Shulman. Spoločne na premiére filmu Colossal.
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Hathaway sa pre portál Jezebel rozhovorila aj o tom, že vnímanie verejnosti nemá nič spoločné s jej skutočným životom. V minulosti sa z miláčika Ameriky stala hviezda, ktorú novinári titulovali ako otravnú, nudnú či rozčuľujúcu. Objavovali sa dokonca články s titulkami ako „Prečo všetci neznášajú Anne Hathaway?“. Dodnes sa jej vraj novinári pýtajú, ako toto svoje postavenie a nálepku vníma.

„Myslím si, že je zvláštne sa k tomu ešte stále vracať. Rozumiem kontextu, v ktorom sa ma na to novinári pýtajú. A nechcem byť netrpezlivá, no som pripravená posunúť sa už niekam, kde podobné otázky budú minulosťou,“ vyhlásila herečka.