Bregenz 31. august 2017 (HSP/BB/Foto:Pixabay)

Pár sýrskych žiadateľov o azyl bol zatknutý počas podávania žiadosti o azyl v Rakúsku po tom, čo muž, ktorého auto ukradli, prišiel na tú istú policajnú stanicu ohlásiť trestný čin
Ilustračné foto

Syrčania údajne ukradli zaparkované auto v západnom rakúskom meste Bregenz v sobotu popoludní. K trestnému činu došlo v čase okolo poludnia, tvrdí polícia, ktorá identifikovala dvoch mužov z videozáznamov, hlási Kronen Zeitung.
Po krádeži auta sa pár presunul na miestnu policajnú stanicu, kde chcel požiadať o azyl. Avšak v tom čase prišiel na policajnú stanicu aj majiteľ ukradnutého auta, aby ohlásil krádež. Iróniou bolo, že čakal v miestnosti vedľa oboch žiadateľov o azyl.
Polícia preskúmala zábery, ktoré urobil svedok zločinu, a zistila, že žiadatelia o azyl boli tí, ktorí vozidlo ukradli a na žiadosť miestneho prokurátora ich ihneď previezdli do väznice Feldkirch.
Migračné zločiny sa stali v Rakúsku významným problémom, ako dlhodobo zaznamenal Breitbart London. Najnaliehavejšou otázkou pre rakúske orgány je vysoký počet sexuálnych útokov migrantov, ku ktorým došlo v posledných rokoch v bazénoch, na staniciach, či vo verejných parkoch.
„Najslávnejší“ sexuálny zločin migrantov sa stal v rakúskom hlavnom meste Viedeň, keď iracký muž brutálne znásilnil desaťročného chlapca. Násilník tvrdil, že má “sexuálnu núdzu”.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.