Na slovenských zľavových portáloch by si tradične našiel poukazy do reštaurácií či do zábavných parkov, ale občas sa tam zjavia aj nezvyčajné ponuky. Na portáli ZľavaDňa sa nedávno objavila ponuka, v rámci ktorej môžeš len za 250-tisíc eur kúpiť poukaz a následne ho vymeniť za vlastníctvo vlastného slovenského hradu.
 
Nechceš si kúpiť vlastný slovenský hrad za cenu 4-izbáku v Bratislave? Sklabinský hrad môžeš premeniť na sídlo ako z fantasy filmov
 
Sklabinský hrad je kultúrnou pamiatkou s koreňmi siahajúcimi až do 13. storočia a nachádza sa neďaleko Martina, takže ak žiješ na strednom Slovensku a hľadáš novú nehnuteľnosť, potom by si mal hradu dať určite šancu. Aj keď si ponuka uťahuje z energetickej triedy nehnuteľnosti, keďže hrad samozrejme neobsahuje žiadne moderné technológie, pozemok o výmere 9600 metrov štvorcových neznie vôbec zle.
 
Sklabinský hrad nanešťastie nie je v stave, v ktorom by si sa doň mohol hneď zajtra nasťahovať, pretože je to iba zrúcanina s potrebou rozsiahlej rekonštrukcie, ale ak máš 250-tisíc nazvyš a nechceš ich investovať do predraženého bratislavského 4-izbového bytu, vlastniť súkromný hrad znie lákavejšie.

Zobraziť galériu 8 galeria