Speváčka uvádza, že jej manželstvo je vraj “mätúce”, ​​ale je to práve ona, kto vyzerá ako zmätený, ako aj mnoho tisícok podobných dievčat z generácie tzv. mileniálov, ktoré už nechcú byť “len” manželkou a matkou, ale aj tak túžia po uzavretí manželstva. Píše v komentári pre RT rusko-britský novinár Igor Ogorodnev

Na snímke Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Americká spevácka hviezda a idol mnohých mladých dievčat Miley Cyrus sa podľa svojich vyjadrení zaraďuje k najväčším feministkám. Je otázne, či sa jej manželovi hercovi Liamovi Hemsworthovi pozdávajú jej často i vulgárne komentáre o ich “modernom” manželstve, ktoré uviedla v nedávnom vydaní lifestylovom ženskom časopise Elle.

„Môj vzťah je jedinečný. A neviem o tom, že by bol nejako verejne sprístupnený ľuďom, pretože je tak komplexný, moderný a nový. Nemyslím, že sme v takom bode, že by k nám ľudia mohli preniknúť,” povedala na úvod rozhovoru. 

Miley Cyrus sa vydala pred siedmimi mesiacmi a v jej komentároch ospevuje manželstvo, ako niečo nové, nevídané, čo však v skutočnosti existuje tisícročia. Čo však mladí mestskí mileniáli často z neúplných rodín chápu len veľmi okrajovo, alebo vôbec.

“To si ľudia naozaj myslia, že som doma v sku***** kuchynskej zástere?”

 “Očakáva sa od nás, že zachováme populáciu na našej planéte… Ak ale nechcete mať deti, ľudia vás považujú za chladnú, bezcitnú ku***, ktorá nie je schopná milovať.”

“Mám novú pieseň „Never Be Me“ a vokály v nej hovoria: „Ak hľadáš vernú, nikdy to nebudem ja. Ak hľadáš stabilnú, nikdy to nebudem ja. Ak hľadáš niekoho, že bude všetkým, čo potrebuješ, to tiež nikdy nebudem ja…”

“Som v hetero vzťahu, ale stále sexuálne veľmi priťahujem aj ženy. Niektorí ľudia sa stávajú vegetariánmi zo zdravotných dôvodov, ale slanina je aj tak sku***** dobrá.”

“Určite sa nehodím do stereotypnej role ženy. Ani toto slovo sa mi nepáči.”

Takže zhrnutie, Miley nebude variť, upratovať, zakladať rodinu, pravdepodobne nebude verná… Označuje sa za ženu, no môže byť v skutočnosti viac homosexuálna ako hetero. No napriek tomu všetkému si na základe manželstva zmenila meno po svojom mužovi.

Zdroj