Keď sa v nedeľu mladomanžel vrátil späť, našiel doma vybielený byt. Bývalý hráč Manchestru City, United a neskôr Juventusu Turín ešte nepodal trestné oznámenie, nie je preto jasné, čo všetko 32-ročnému hráčovi z domu zmizlo. Miesto, kde ku krádeži došlo, si Tevez prenajal len dočasne, keďže dom, kde sa chce usadiť natrvalo, sa momentálne rekonštruuje. Aj preto mali zlodeji možno uľahčenú cestu dovnútra.

Dlho sa však doma nezdržal. Len čo si obzrel byt s vylomenými prednými dverami, odišiel na svadobnú cestu do Mexika, ktorú si zaľúbenci naplánovali už dávnejšie. Vanessa Mansillaová je Tevezova detská láska. Už ako trinásťroční si obaja sľúbili, že raz v dospelosti vezmú. Dokonca vraj usporiadali neoficiálny svadobný obrad, ktorý teraz spečatili. Bola to veľká veselica. Po obrade v kostole nasledovala party, na ktorej sa zúčastnil aj argentínsky prezident Mauricio Macri.

Ani po návrate zo svadobnej cesty však Tevez možno doma dlho nebude. Očakáva sa, že sa presunie do Číny, keďže má o neho eminentný záujem klub Šanghaj Šen-chua. Ponúka mu skvelý plat – 40 miliónov dolárov ročne a tomu podľa odborníkov Carlos neodolá. Najmä, keď týždenný plat predstavuje 729-tisíc eur.