Život v meste prináša okrem množstva výhod taktiež minimálne rovnaký počet negatív, vrátane menšieho súkromia či nedostatku zelene všade navôkol. Práve z daného dôvodu sme sa dnes rozhodli opustiť rušné ulice plné áut a aspoň virtuálne zablúdime do čistého prostredia uprostred prírody českej obce Podlesí. Lukratívná nehnuteľnosť je súčasťou širokého portfólia realitnej kancelárie S&V, ktorej makléri majú skvelý čuch pre výber len tých najzaujímavejších bývanie a to nielen na území Prahy, respektíve Českej republiky. Nakoniec, drevom obložené sídlo s luxusným nádychom v mierne svahovitom teréne je toho jasným dôkazom. Viac informácií nájdete priamo tu.
 
Pred samotnou galériou fotografií si môžete prečítať ešte stručný opis priamo zo stránky exkluzívneho sprostredkovateľa bývania: „V překrásné krajině CHKO Beskydy nabízíme k prodeji jedinečný, nadstandardně řešený rodinný dům. Tato nemovitost, postavená ve skandinávském stylu vkusně kombinujícím čistý, nadčasový design s prvky modern vintage, se chlubí úchvatnými panoramatickými výhledy do okolní přírody a nenapodobitelnou atmosférou horské chaty, přesto však na dosah veškerých služeb. Dům se nachází pouhé 2 km od Valašského Meziříčí, 50 km od Zlína, 70 km od Olomouce a 120 km od Brna.“
 
„Viac podobných nehnuteľností nájdete na stránke realitnej kancelárie Svoboda & Williams.“
 
 
Zobraziť galériu 14 galeria
 
Zastavaná plocha: 147 metrov štvorcových
Podlažná plocha: 293 metrov štvorcových
Celková výmera pozemku: 3250 metrov štvorcových
Adresa: Podlesí (Česká republika)
Cena: Na vyžiadanie
 
V prípade, že viete aj o iných architektonických alebo dizajnérskych štúdiách z našich končín, ktoré sú hodné pozornosti širšieho publika, tak neváhajte a pošlite nám tip na e-mailovú adresu uvedenú v profile vyššie. Ďakujeme za spoluprácu!