Bratislava 4. apríla 2018 (HSP/Foto: HSP)
 
Mesiac marec bol plný politických udalostí, ktoré zvýšili záujem ľudí o informácie. V tomto mesiaci návštevnosť na Hlavných správach prvýkrát prekročila číslo 1 milión. Konkrétne 1 038 000 unikátnych užívateľov. Unikátny užívateľ znamená, že návšteva každého z 1 038 000 užívateľov bola v mesiaci marec započítaná iba raz. Na všetkých weboch pôsobiacich pod značkou Hlavné správy sme v marci zaznamenali 1 650 000 unikátnych užívateľov.

Ilustračné foto

Zaznamenali sme aj rekord dennej návštevnosti, ktorá vyvrcholila 9. marca, keď návštevnosť dosiahla 210 000 návštev za deň. Pričom priemerné trvanie jednej návštevy  bolo v marci 7 minút 29 sekúnd.
Sme veľmi radi, že v pohnutých časoch, keď ste sa snažili dopátrať pravdivých informácii, vo zvýšenej miere ste siahli práve po Hlavných správach. Vysoko si ceníme vami prejavenú dôveru. Táto dôvera nás zaväzuje a my sa budeme ešte viac ako doposiaľ snažiť prinášať vám čo najpresnejšie a najpravdivejšie informácie.
Všetci, ktorí nás dlhšie navštevujete viete, že u nás nájdete pohľady na udalosti z každej strany, že na Hlavných správach netrpíme jednostrannú propagandu a manipuláciu tak typickú pre mainstreamové média.
Väčšina čitateľov, ktorí k nám zavítajú u nás už zostáva a stáva sa našimi pravidelnými čitateľmi práve kvôli hmatateľnému rozdielu v informovaní, ktorý je na Hlavných správach kvalitatívne na úplne inej úrovní ako prebraté, vytriedené, prefiltrované a upravené informácie ponúkané mainstreamom. Veríme preto, že aj tí, ktorí nás v marci navštívili prvýkrát sa stanú našimi pravidelnými čitateľmi.
Pre nás samých v redakcii je fascinujúce, že napriek zákernostiam mimovládok, mediálnych agentúr (firmy, ktoré rozdeľujú reklamu a od ktorých dostávame 0 eur ročne) a mainstreamových novinárov a médií neustále rastieme a dnes patríme medzi najväčšie spravodajské servre na Slovensku.
Fascinuje nás, že napriek podlej celoštátnej kampani, kde vyššie spomenutí vytvárajú dojem, že sme neseriózni, konšpirační a šíria o nás rôzne podobné nezmysly, vy viete rozlíšiť, kto vás ako informuje a prechádzate postupne stále viac od fake newsového mainstreamu k nám. Ďakujeme vám za to.
Obzvlášť ďakujeme tým, ktorí nás podporujú finančné (SK15 0900 0000 0005 7106 3662), lebo vy umožňujete fungovanie Hlavných správ a zlepšovanie kvality nášho spravodajstva.
Vaša redakcia
 
Príspevok Návštevnosť Hlavných správ prekročila v marci hranicu 1 milion unikátnych návštevníkov zobrazený najskôr Hlavné správy.