Národnú anketu o migračnom pláne Sorosa vyplnilo už 1,7 milióna ľudí

Budapešť 22. novembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP/Mary Altaffer)

Národnú anketu o migračnom pláne amerického finančníka maďarského pôvodu Georgea Sorosa vyplnilo od začiatku novembra už 1,7 milióna občanov, vyhlásil v stredu v Budapešti štátny tajomník úradu maďarskej vlády Csaba Dömötör.
Na snímke George Soros

Podľa agentúry MTI na Facebooku predstaviteľ vlády uviedol, že ide o doposiaľ najväčší počet účastníkov národnej ankety. “Európsky parlament ešte iba minulý týždeň schválil migračné plány, skutočný politický boj sa teda iba teraz začína,” zdôraznil s poznámkou, že ide o budúcnosť Maďarov a o to, s kým budú žiť spolu.
Dömötör vyzval maďarských občanov, aby sa ankety zúčastnili, aby tak podporili snahy vlády premiéra Viktora Orbána v boji proti snahám Bruselu presadiť povinné neobmedzené rozmiestňovanie prisťahovalcov do Európy.
V ankete, ktorej odpovede by mali občania vrátiť do 24. novembra, sa maďarská vláda občanov pýta, či súhlasia:
— aby v zmysle Sorosovho plánu prijala Európska únia na svoje územie, a teda aj do Maďarska, ročne celkom jeden milión prisťahovalcov;
— aby boli zbúrané hraničné zábrany a otvorené hranice;
— aby prisťahovalcov zo západnej Európy rozdelili na základe kvót do ostatných, teda aj východoeurópskych krajín;
— aby prisťahovalcom bola platená podpora;
— aby prisťahovalci boli trestaní za trestné činy miernejšie;
— aby jazyk a kultúra európskych krajín boli v záujme zrýchlenia integrácie prisťahovalcov potlačené do úzadia;
— aby krajiny, ktoré odmietajú prisťahovalectvo, boli tvrdo postihované.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)