Košice 7. apríla 2017 (HSP/Foto:PrintScreen:FF UPJŠ)

Špeciálny darček jubilujúcej Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach

Študenti masmediálnych štúdií na Katedre slovakistiky, slovanských filológií a komunikácie Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach pripravili špeciálny darček jubilujúcej fakulte, na ktorej študujú – „narodeninové“ vydanie časopisu Univerzál so „živým logom“ fakulty na obálke časopisu.

“Narodeninovéô vydanie študentského časopisu Univerzál

Redakčný tím pod vedením študenta 5. ročníka Bc. Igora Michalčíka ponúka na 16 stranách reminiscencie akademických funkcionárov, ktorí stáli pri zrode fakulty, články z regionálnej tlače spred desiatich rokov o vzniku fakulty, netradičný pohľad na jeden deň dekanky FF UPJŠ v Košiciach prof. PhDr. Oľgy Orosovej, CSc., neznáme fakty o logu fakulty či špeciálny narodeninový komiks.

Univerzál je časopis študentov Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach, ktorá si v tomto roku pripomína 10. výročie svojho znovuzaloženia. Časopis Univerzál vychádza od roku 2010 a prináša informácie z diania na fakulte, ale aj rôzne zaujímavosti, tipy a praktické rady týkajúce sa štúdia, vyučujúcich aj aktivít mimo vyučovania.

Redakciu informoval PhDr. Marián Gladiš, PhD. z Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.