Madrid 11. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Hassan Ammar)
 
V kabíne futbalového klubu Real Madrid v posledných týždňoch nevládne práve najlepšia atmosféra. Potvrdil to aj nedeľňajší tréning hráčov “bieleho baletu” pred zápasom najvyššej španielskej súťaže La Ligy vo Valladolide

Na snímke hráč Realu Sergio Ramos (vľavo)

Podľa novinárov tamojšieho denníka Marca v ňom došlo k viacerým potýčkam, pričom v tej hlavnej sa ocitli obrancovia klubu Sergio Ramos a Marcelo. Ako referuje web spomenutého periodika, v simulovanom stretnutí, v ktorom tréner Santiago Solari utvoril dva rôzne tímy zostavené zo svojich zverencov, sa títo dvaja hráči pohádali a mohlo dôjsť aj k bitke. Tím okolo Brazílčana Marcela totiž v tomto stretnutí zvíťazil a dlhoročnému kapitánovi “pusiniek” Ramosovi sa nepáčilo, akým spôsobom jeho defenzívny kolega oslavoval výhru. Údajne nasledovala hádka plná vulgarizmov a dvaja spomenutí aktéri sa nepobili iba vďaka zásahu spoluhráčov.
Hoci madridský Real zvíťazil v nedeľňajšom stretnutí na pôde Valladolidu 4:1, výsledkovo sa v sezóne 2018/2019 trápi. V tabuľke La Ligy sa nachádza až na treťom mieste s dvanásťbodovým odstupom na vedúci FC Barcelona. Tím zo Štadióna Santiaga Bernabéua navyše na prelome februára a marca stratil nádej na víťazstvo v Lige majstrov aj v domácom Španielskom pohári (Copa del Rey). Čoraz častejšie sa preto hovorí o možnom konci Santiaga Solariho na trénerskej lavičke Realu.
 
Príspevok Napätie v Reale Madrid. Sergio Ramos a Marcelo sa takmer pobili na tréningu zobrazený najskôr Hlavné správy.