Napadnutie agresívnymi tujami a ďalšie bizardné prípady českej polície

Plzeň 14. novembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)

Policajné zložky sa v každej krajina občas musia zaoberať naozaj vtipnými alebo netradičnými prípadmi. Server Info.cz priniesol niekoľko netradičných zásahov polície najmä v plzenskom kraji.
Polícia stráži trafostanicu neďaleko obce Dolná Súča, kde došlo výpadku elektrického prúdu počas volieb do orgánov samosprávnych krajov 4. novembra 2017

V prvom z prípadov sa Polícia ČR stretla s cudzincom, ktorý sa pokúšal o samovraždu na železničnej stanici v Plzni. Nemecky hovoriaci muž sa vyhrážal tým, že pokiaľ nebude okamžite zatknutý, skočí pod vlak. Jeden z okoloidúcich sa preto rozhodol, že zavolá políciu. Na miesto nakoniec dorazila aj záchranka. Muža následne uspokojilo až to, keď ho polícia spútala. Potom sa priznal, že je masochista. Zveril sa, že ho vzrušuje, keď má ruky v kovových putách a tým viac, ak s ním takto zaobchádzajú muži v uniformách. Potom sa ale všetkým zúčastneným ospravedlnil s tým, že všetky náklady spojené s výjazdom uhradí.
Ďalšie bizarné prípad, ktorý musela plzenská polícia riešiť, sa stal len o niekoľko hodín neskôr. Polícia reagovala na telefonát, v ktorom sa muž zveril, že chce spáchať samovraždu. Tridsaťjedenročný muž si najprv v Plzni injekčne aplikoval aviváž na pranie a zvyšok fľaštičky ešte pre istotu vypil, uviedla hovorkyňa polície. Muž počas zásahu zvracal, svedkovia z miesta dokonca potvrdili, že pritom dokonca voňal. Okrem toho, sa ale začal sebepoškodzovať a tak ho polícia spolu so záchranármi odviezla do nemocnice.
V českých médiách sa objavil aj príbeh muža, ktorý zavolal políciu s tým, že ženu v centre napadli agresívne tuje a svojimi koreňmi sa ju snažia udusiť. Privolaná hliadka ale žiadne tuje ani ženu nenašla. Za to oznamovateľovi namerala viac ako promile alkoholu.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)