Naozaj skvelý hosť. Neuveríte, čo všetko porobil

Poriadne si zavaril. Zamestnanci jedného z penziónov v Trenčianskych Tepliciach určite tak skoro nezabudnú na Miroslava (32) z Bratislavy, ktorý im tam nielenže napáchal poriadnu škodu, ale ešte mal pri sebe aj drogy.

Miroslavovi našli policajti nielen ukradnuté peniaze, ale aj drogy, ktoré sa snažil predať.

Naozaj skvelý hosť. Neuveríte, čo všetko porobil

Miroslav sa v penzióne vôbec nesprával ako hosť, na ktorého sa budú tešiť aj nabudúce. Ešte v nedeľu vo večerných hodinách mal podľa polície poškodiť dvere recepcie a následne sa dostať do miestnosti recepcie. Z neuzamknutej drevenej skrinky mal vybrať kovovú pokladničku, tú násilím otvoril a odcudzil z nej 1261 eur. Následne z druhej neuzamknutej pokladničky odcudzil 150 eur. Navyše, na dverách spôsobil škodu za 130 eur.

Drogy mu ešte priťažia

Na druhý deň na policajtov, ktorí ho policajti z predchádzajúcej trestnej činnosti vypátrali, čakalo ešte väčšie prekvapenie. „Obvinený muž mal neoprávnene prechovávať u seba matamfetamín. Jeho zadržané množstvo zodpovedá minimálne 40 obvyklým jednorazovým dávkam drogy. Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov,“ uviedol hovorca trenčianskej krajskej polície Pavol Kudlička. Vyšetrovateľ spracoval na Miroslava podnet na jeho vzatie do väzby.

Autor: Jozef Uhlárik

 

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)