Modelka April Love Geary bola paparazzmi sledovaná azda viac než jej priateľ a oslávenec Robin Thicke. Keď sa bližšie pozriete na jej šaty, pochopíte, prečo.Modelka April Love Geary bola paparazzmi sledovaná azda viac než jej priateľ a oslávenec Robin Thicke. Keď sa bližšie pozriete na jej šaty, pochopíte, prečo.
Autor: Profimedia

Interpret hitu Blurred Lines si pri príležitosti svojej 40-ky vyrazil do nočného klubu v západnom Hollywoode a sprievod mu robila modelka April Love Geary. Thicke sa s ňou stretáva už bezmála rok.

Dlhonohá kráska mala asi v pláne potešiť svojho jubilanta a rozhodla sa na to ísť netradičnou cestou. Poriadne sexi outfitom. Možno až príliš odvážnym.

Minišaty, ktoré si obliekla, mali totiž v spodnej časti odhaľujúce rozparky na šnurovanie. A ako sa ukázalo na záberoch pohotových paparazzov, Geary si pod ne nevzala žiadnu bielizeň.

Niektoré momentky odhaľujú pohľad naozaj poriadne hlboko a je divu, že sa vôbec ocitli v médiách. Podobnú kauzu má na konte aj americká topmodelka Chrissy Teigen, ktorá sa takto pred pár mesiacmi objavila na vyhlásení hudobných cien.