Modelka Emily Ratajkowski nakrúcala a fotila v New Yorku kampaň na DKNY Underwear.Modelka Emily Ratajkowski nakrúcala a fotila v New Yorku kampaň na DKNY Underwear.
Autor: Profimedia

Modelka a herečka Emily Ratajkowski stihla popri protestoch na sociálnych sieťach proti novému americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi pred pár dňami aj fotenie novej kampane. Išlo o prácu pre značky DKNY a jej líniu dámskej bielizne. Dlhonohá brunetka, ktorá pochádza z Londýna, nemohla byť lepšou adeptkou na túto úlohu.

Štylisti značky ju obliekli do sexi kombinácie čiernej čipkovanej podprsenky a nohavičiek. Na nohy dostala členkové čižmy a do rúk vodítko so psom. Dôvod? Samozrejme, fotenie a nakrúcanie v uliciach New Yorku.

Nikoho asi neprekvapí, že hoci si tvorcovia reklamy vybrali odľahlejšiu a pokojnejšiu ulicu, Emily okamžite prilákala pozornosť paparazzov. A ako to už v jej prípade býva, touto prácou sa pochválila aj na svojom Instagrame.

Jej konto je plné šteklivých momentiek, o ktoré sa rada delí so svojimi fanúšikmi. Naposledy napríklad ohúrila videom, na ktorom leží zvodne na posteli oblečená tiež len v spodnej bielizni.

Secret project in NYC today coming to you March 2017

Video uverejnené používateľom Emily Ratajkowski (@emrata), <time style=“ font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;“ datetime=„2017–01–19T21:16:06+0­0:00“>Jan 19, 2017 o 1:16 PST</time>