Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta Hrubešová prišla na Febiofest so svojím priateľom Petrom Syslom.Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta Hrubešová prišla na Febiofest so svojím priateľom Petrom Syslom.
Autor: Profimedia

Rodáčka z Prahy to potvrdila aj vo štvrtok večer na slávnostnom otvorení festivalu Febiofest, kam prišla v spoločnosti partnera Petra Sysla. Dnes 45-ročná Hrubešová zvolila jednoduché čierne puzdrové šaty s hranatým výstrihom.

Hoci mnohí páni by ocenili aj výraznejší dekolt, Hrubešovej voľba bola správna a patričná. Sympatická kráska sa pritom takmer celý čas usmievala od ucha k uchu a pôsobila nadmieru spokojne.

Dôvodom má byť údajne práve spokojnosť v súkromnom živote. Hoci Hrubešovej stroskotalo manželstvo s fotografom Davidom Krausom, práve pivovarník Petr Sysel ho vraj dokonale zastúpil. Dvojica sa stretávala ešte počas herečkinho manželstva a takmer pred rokom aj zasnúbila.

V tom čase údajne Hrubešová ešte stále čakala na finálny verdikt rozvodového konania. Teraz však už nič nestojí v ceste svadbe. Ktohovie, možno si snúbenci vyberú na túto príležitosť napríklad krásny a zamilovaný máj.