Popri 35-ročnej Jennifer Hudson sa na červenom koberci nestratila ani takmer dva razy staršia Jane Seymour. A nebolo to až také jednoduché, keďže Hudson zvolila naozaj výrazné šaty fialovej farby. Hladký účes, ofina sčesaná do čela a sexi krivky slávnej speváčky a herečky stáli za pohľad.

Jennifer Hudson na premiére filmu "Sandy Wexler" v Los Angeles.Jennifer Hudson na premiére filmu „Sandy Wexler“ v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

66-ročná niekdajšia predstaviteľka populárnej doktorky Quinnovej tento raz siahla po čierno-stiebornej decentnej kombinácii. Aj v šatách, ktoré toho veľa neodhaľovali, však dokázala predviesť štíhlu postavičku. Tradičný look pozostávajúci z jej rokmi sa nemeniaceho účesu už neprekvapil. Pri niekoľkonásobnej babičke však stále platí, že starnutie jej pristane. Aj s vráskami. Seriálová hviezda nevsadila na zázračné omladzovanie a napriek tomu sa teší lichotivým prívlastkom.

Jane Seymour na premiére filmu "Sandy Wexler" v Los Angeles.Jane Seymour na premiére filmu „Sandy Wexler“ v Los Angeles.
Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Vo filmovej novinke stvárňuje hlavnú postavu Adam Sandler, si zahrala aj jeho manželka, Jackie Sandler. Na premiére sa objavil aj herec Rob Schneider či Terry Crews.