Trenčín 19. decembra 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR-Milan Podmaník)

Do podateľne Okresného úradu (OÚ) v Trenčíne doručili dnes obálku s podozrivým obsahom. Na mieste zasahovali hasiči a polícia

Do podateľne Okresného úradu v Trenčíne v pondelok 19. decembra 2016 doručili obálku s podozrivým obsahomDo podateľne Okresného úradu v Trenčíne v pondelok 19. decembra 2016 doručili obálku s podozrivým obsahom

Ako informoval prednosta trenčianskeho OÚ Jozef Stopka, zásielka s podozrivým obsahom prišla ráno, bola adresovaná na úrad, príslušné orgány začali hneď konať, preverovali jej stav a obsah. “Úrad aj naďalej funguje v bežnom režime. Sú tu hygienici, posudzuje sa stav obálky, teraz bude zásielka prevezená na rozbor a zistí sa jej obsah,” doplnil Stopka.

Podľa hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Mariána Petríka na mieste zasahovalo šesť hasičov z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne a dvaja príslušníci zo Záchrannej brigády v Žiline.

Ako TASR informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová, podozrivá zásielka, ktorá prišla dnes ráno na Okresný úrad v Trenčíne, bola zaslaná na skúmanie. “Po vyhodnotení jej obsahu rozhodneme o ďalšom postupe,” uviedla Antalová.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.