Bratislava 10. marca 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Adriána Hudecová)
 
Na cestách II/537 Podbanské – Tatranská Lomnica, II/538 Tatranská Štrba – Štrbské Pleso, II/539 Mengusovce – Vyšné Hágy je miestami zľadovatený sneh do jedného centimetra. Informuje o tom Slovenská správa ciest (SSC) na svojom webe. 

Pracovník Správy mestských komunikácií odpratáva sneh z chodníkov v Poprade.

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je suchý až mokrý. Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné. Povrch vozoviek je prevažne suchý až mokrý, na strednom a východnom Slovensku miestami pokrytý vrstvou kašovitého alebo utlačeného snehu do troch centimetrov, na ceste II/578 Skalka – Kremnica až do piatich centimetrov.
Horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne suchý až mokrý, okrem horského priechodu Vrchslatina, kde je vozovka miestami pokrytá utlačeným snehom do dvoch centimetrov. Na horskom priechode Herlianske Sedlo je miestami zľadovatený sneh do piatich centimetrov.
SSC upozorňuje vodičov na hmlu s dohľadnosťou do 100 metrov, ktorá sa vyskytuje v lokalitách Holčíkovce a Nižná Šebastová. Horský priechod Šútovce je uzatvorený pre vozidlá nad desať metrov dĺžky.
 
Príspevok Na cestách v tatranskej oblasti sa nachádza miestami zľadovatený sneh zobrazený najskôr Hlavné správy.