Muži priznali, podľa akých znakov môžeme zistiť, že sú zamilovaní

Svet 7. decembra 2017 (HSP/Sputnik/Foto:Pixabay)

Pre nikoho nie je tajomstvom, že muži a ženy rôzne prejavujú svoje city.
Ilustračné foto

Prinášame vám znaky toho, že sa muž zamiloval. Ktoré body sa vás týkajú?

1. Počúva a počuje vás
Často rozprávame ľuďom úplne nezaujímavé historky a oznamujeme bezvýznamné podrobnosťami. Zdvorilý človek počúva, pokyvuje hlavou, ale nevenuje tomu prílišnú pozornosť. Ak si muž veľmi dobre pamätá historky o vašich blízkych a príbuzných, tak skutočne majú vaše slová pre neho význam. On vás skutočne počuje.

2. Je schopný ustúpiť
Milujúci muž je ochotný priznať svoju chybu, hoci pre mužov sú to skutočné muky. Rešpektuje názor svojej ženy, nie sú to pre neho prázdne slová. Preto je schopný prijať kompromis a zabudnúť na svoju tvrdohlavosť.

3. Je vždy ochotný niečo opraviť
Alebo zavolať kompetentného človeka. Najdôležitejšie je, že sa vždy chopí práce a nehodí to na krk vám. S milujúcim mužom je možné zabudnúť, kde doma leží kladivo a kde je potrebné vymeniť žiarovku. Považuje to za skvelú príležitosť, ako ukázať svoje praktické schopnosti a dokázať, že bude dobrým mužom.

4. Nenamieta nič proti vašim kontaktom s blízkymi
Stretnutie s rodinou a príbuznými druhej polovičky je vždy trochu znepokojujúce. Ale skutočne milujúci muž je pripravený na všetky skúšky, hlavne aby mohol byť s vami. Snaží sa všetkých očariť a je ochotný pokračovať v komunikácii kedykoľvek, pretože vás má rád, váži si vašich blízkych a chápe, že sa môžu stať aj jeho príbuznými.

5. Je ochotný chodiť s vami vybavovať rôzne záležitosti
Nudné a povinné záležitosti sú súčasťou nášho života. Ak je muž ochotný navštevovať s vami všetky tie banky, obchody, nakupovať potraviny, nie je to preto, že by ho to tak bavilo. Proste chce s vami stráviť čo najviac času.

6. Varí, aby vám urobil radosť
Ak muž varí, aby vám urobil radosť, je to určite láska. Pre mužov väčšinou znamená niečo ukuchtit – vzdať sa svojho pohodlia. A on je ochotný len kvôli vám.

7. Považuje vás za krásnu aj vtedy, keď práve nemáte najlepší deň
Zamilovaný muž je ochotný tvrdiť, že ste stále krásna, pretože vás nemá rád len pre zovňajšok.

8. Je hrdý na vaše úspechy a ochotný podporovať vaše bláznivé nápady
Úspechy milovanej ženy muž vždy chápe ako vlastné úspechy. Nikdy s ňou nesúperí a nezávidí, ale snaží sa osláviť víťazstvo spoločne.

9. Bojuje o vašu lásku a má o vás strach
V ťažkých chvíľach, počas hádok, keď ste s niečím nespokojná alebo žiarlite, nemávne nad tým rukou, ale robí všetko pre to, aby vo vašom vťzahu opäť zavládol mier a šťastie. A to všetko preto, že sa vás bojí stratiť.

10. Nebojí sa, že bude vyzerať ako slabý
Pre mužov je skutočným utrpením prejav slabosti. Ale ak vás má rád, nehanbí sa uroniť slzu počas smutného filmu, úprimne priznať, že je unavený. A hlavne priznať, že sa bojí, aby vás nestratil. Pretože vy ste jeho hlavná slabosť aj sila.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)