Muž znásilnil svoju mŕtvu priateľku. Aký dôvod pre to tento úchyl uviedol vás šokuje

Connecticut 11. decembra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Dominic Lipinski)

Aaaron Graser, 39-ročný Američan, sa minulý týždeň na najvyššom súde štátu Connecticut priznal k sexuálnemu útoku štvrtého stupňa, keď mu prokuratúra kládla za vinu znásilnenie tela jeho priateľky po smrti. Informuje denník The Sun.
Ilustračná foto

Muž sa priznal, že mal sex so svojou priateľkou po jej smrti a uspokojil svoj “fetiš” tým, že spútal jej členky a zápästia k posteli. Podľa správ Hartford Courant, v rozhodnutí súdu z utorka minulého týždňa sa píše, že muž “mal pohlavný styk s mŕtvou ženou.”
Prípad siaha do januára, keď polícia vtrhla do bytu kvôli podozreniam z drogovej trestnej činnosti, okrem heroínu však v byte našli nepríjemný objav, telo mladej ženy na posteli s evidentnými ranami na nohách i rukách.
Detektív na mieste činu hneď vypočul priateľa ženy, ktorý bol od začiatku jeden z hlavných podozrivých. V prvých výsluchoch vypovedal, že svoju družku našiel nehybnú na posteli a snažil sa ju prebrať, údajne sa udusila. Polícia ho však zakrátko vzala do väzby, pretože mnoho dôkazov spochybňovalo jeho výpoveď.
Vo výpovedi sa podľa amerických médií píše, že “muž položil obeť na posteľ a počúval, či dýcha, keď zistil, že pravdepodobne umiera, rozhodol sa mať s ňou sex a odôvodnil to tým, že takto chcel ženu prebrať.” Až počas ďalšieho vyšetrovania sa muž priznal, že ženu priviazal a o postel a keď dokončil svoj zvrhlý čin, zavolal suseda, s tým že jeho žena zomrela a spoločne zavolali záchranku.
Vyšetrovanie preukázalo, že žena bola v čase, keď ju Graser znásilnil, už mŕtva. Oficiálna príčina smrti je predávkovanie drogami. Toxikologické testy odhalili vysoké hladiny fentanylu, heroínu a inej syntetickej drogy.
Muž bol pôvodne stíhaný za sexuálny útok druhého stupňa, avšak po prekvalifikovaní na znásilnenie zosnulého tela je nakoniec jeho čin zaradený do štvrtého stupňa sexuálnych útokov. Aaaron Graser bol odsúdený na jeden rok nepodmienečného odňatia slobody.

ZDROJ >>

Komentujte :)