Bratislava 19. októbra 2018 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd)
 
Záhadný muž z policajného identikitu zverejneného v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej údajne spáchal samovraždu, uvádza to denník Nový čas

Na snímke identikit možného svedka hľadaného v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ktorý zverejnil dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry počas tlačovej konferencie k prípadu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v Pezinku 17. septembra 2018

Polícia počas nedávnej razie v Kolárove zadržala podozrivých z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Elitní vyšetrovatelia zaistili aj päť osôb. Na druhý deň ich však prepustili.
Mal byť medzi nimi aj Ronald R. so svojou mamou Martinou R., ktorá bola priateľkou obvineného Miroslava Marčeka. Práve v jej dome malo dôjsť k zadržaniu potenciálnych páchateľov elitným komandom.
Podľa denníka práve Ronald, ktorý bol zároveň osobou na známom identikite polície, spáchal v stredu večer samovraždu.  Muža mala na povale rodinného domu v Kolárove nájsť obeseného jeho matka.
Motívy jeho konania nie sú známe. “Nový Čas zistil, že práve Ronald, ktorý bol osobou na identikite polície, spáchal túto stredu večer samovraždu,” napísal denník.
Polícia sa k prípadu konkrétnejšie nevyjadrila.
 
 
Príspevok Muž z identikitu v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej mal spáchať samovraždu zobrazený najskôr Hlavné správy.