Londýn 21. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Adam Davy/PA via AP)

Návrat britského tenistu Andyho Murrayho na dvorce je čoraz reálnejší. Po operácii bedrového kĺbu zvažuje, že najprv dá prednosť štvorhre. Inšpiroval ho k tomu deblový špecialista Bob Bryan, ktorý podobný zákrok absolvoval vlani v auguste a dokázal sa vrátiť do súťažného diania

Na snímke britský tenista Andy Murray

“Videl som, že Bob sa dokázal bez problémov vrátiť do štvorhry, takže si myslím, že to bude fajn. Samozrejme, ešte sa ukáže, ako sa mi bude spolupracovať s ďalším hráčom. Ak však nenastane problém, postupne by som sa chcel vrátiť do dvojhry,” citovala Murayho agentúra DPA.

Dvojnásobný víťaz Wimbledonu v súčasnosti pokračuje v rehabilitácii a trénuje spoločne s Austrálčanom Nickom Krygiosom. Začiatkom mája dostal od organizátorov turnaja ATP v londýnskom Queen’s Clube voľnú kartu. Či sa na ňom predstaví zatiaľ neprezradil: “Bolesť necítim, ale musím zistiť, koľko môj bok vydrž,” povedal Murray.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj