Herečka Charlize Theron na akcii CinemaCon v Las Vegas hovorila o filme Rýchlo a zbesilo 8.Herečka Charlize Theron na akcii CinemaCon v Las Vegas hovorila o filme Rýchlo a zbesilo 8.
Autor: SITA/AP, Powers Imagery

Juhoafrická rodáčka, ktorá má na konte Oscara, no nebojí sa ani poctivých akčných úloh, stvárňuje v najnovšom zbesilom filme, kyber teroristku, ktorá si okoloi prsta omotá Vina Diesela. Ich vášnivý vzťah je však príliš nebezpečný a to nielen pre svalovca, ktorý sa v sérii objavuje od jej začiatku, ale aj pre celý svet.

Štyridsaťdvaročná Theron sa na stretnutí s médiami v Las Vegas objavila v pestrých kvetovaných šatách a s novým, dlhším účesom. Pozornosti neušli najmä jej príťažlivé nohy, ktoré odhaľovala minidĺžka roztomilého jarného modelu.

Herečka Charlize Theron na akcii CinemaCon v Las Vegas hovorila o filme Rýchlo a zbesilo 8, ale aj novinke Atomic Blonde.Herečka Charlize Theron na akcii CinemaCon v Las Vegas hovorila o filme Rýchlo a zbesilo 8, ale aj novinke Atomic Blonde.
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Blondínka, ktorá je mamou dvoch adoptívnych detí, si vraj prácu na novinke režiséra F. Gary Graya užila. Už dávnejšie hviezda prezradila, že ju baví striedať vážnejšie úlohy s tými akčnými a dynamickými, v ktorých si okrem psychickej premeny na postavu užíva aj fyzické herectvo, kaskadérske kúsky a ťažký tréning.

V súvislosti s ním sa už hovorí o ďalšej novinke, ktorú má Theron na konte a ktorá by sa mala objaviť v kinách o pár mesiacov. Ide o akčný špionážny film Atomic Blonde, v ktorom herečka stvárnila tajnú agentku. Trailer snímky naznačuje, že to bude akciou nabitý projekt. Hviezda sa novinárom zdôverila, že pri nakrúcaní jednej z bitkárskych scén prišla dokonca o jeden zub.